Sayfa 879/989 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 7,025 - 7,032 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    printaşa lafımız yok .geçmişte tahtası kapanan bir çok şirket var.printaş gözbebeğimiz .bir izahnameye bakar.
    o ona güvenip hisse alan yatırımcıların
    ufak bir yanlış kararı diyelim .
    Ufak bir yanlış karar bu yanlışların ufağınıda büyüğünüde gördük rabak aktaş nasıl oldu ne olduda borsa kotundan atıldı ayrılma hakkı tanınmadı izahname hazırlanmadı hep deriz kanun var adalet var bunlar kurumsal şirketler %5 payı bile olmayan yönetim kurulu kararıyla genel kurul yapmadan önemli nitelikteki işlemleri yapabiliyor ortada bi gerçek var sağ tarafmı haklı sol tarafmı bi karar alınmalıydı patron bi tarafta devlet bi tarafta biz ortada ne tarafa döneceğimizi şaşırdık rabaklarda %37 ile patron olan şahıs şirketi zarara uğratmaktan şirketten haksız menfaat elde ettiği için şahsi mal varlıklarına bile el konulduğu halde ne borsada kağıtları satabildik nede ayrılma hakkını kullandırdılar rabaklar kaçtane patron gördü hepsini eskitti ve ayakta patron kaptı yatırımcı battı rabakların bağlı ortakları yaşıyor borsa işlem gören şirket bile var anlam veremediğim danışıklı döğüş var printaşın battığına arsasının satıldığına nasıl inanalım tescil edilen bi şey yok patron açıklama yapıyor anonim her anlama çekilebilecek ifade bize bu açıklamalar yetmez izahname ciddiyet ve resmiyet lazım.

2. İnsanların firavuna ihtiyacı vardı oldu padişaha ihtiyacı vardı oldu krala ihtiyacı vardı oldu peygambere ihtiyacı vardı oldu başbakana ihtiyacı vardı oldu başkana ihtiyacı vardı oldu tedbir insana takdir Allah'a yakışır var olan gerçeklerdir beklentiler hayal dir aldığımız nefese şükürler olsun bu dünya yapamadıklarınla değil yaptıklarınla güzeldir bu güzellik takdir edenlerin varsa yücelir.

3. ÇBS Printaş

Umpas holding Borsa’ya döndü.
    Sen de dön artık Çbs Printaş!!!
    Kendi alanında köklü geçmişi olan, marka değeri çok yüksek olan, varlığı çok kıymetli, ürünleri çok muhteşem.
    Eksik olan nedir?
    Şirketi yönetememe?
    Bi çözüm bulun artık?
    Çok büyük fırsatlar ele geçti, değerlendirilemedi, son fırsat, seçim öncesi halledin hisse borsada işlem görsün.
    Önce şirket itibarını tazelesin, sahipleri güven versin, biz ky olarak her türlü desteği vermeye hazırız.
    Siz gerçekçi çözüm önerileri sunun, her türlü desteğe hazırız.
    Şirket sahipleri burada bana cevap verirlerse iletişim bilgilerimi paylaşacağım.
    Selamlar.

4. Hürriyet kardeşim,uğraşların,emeklerin için çok teşekkür ederim..Sağ olasın..Elbetteki senin girişimlerin hepimiz için dilerim bizleri sevindirici somut bir gelişme olur..Devlet büyükleri buradaki mesajlarına duyarlı olmasını temenni ediyorum çünkü Çavuşoğulları kendi menfaatlerini düşünen kötü niyetli yatırımcı düşmanlarıdır onlardan insaf beklemek çok saflık olur tam 10 yıl oldu dürüst,itibarlı,ahlaklı insan olmayı becerememişler o yüzden Devlet ve spk kurumları yakalarına ciddi biçimde yapışmadıkça bu soyguncu haramiler olum bir adım atmayacaklar atarlarsada çok büyük bir sürpriz yaşamış oluruz..Lütfen beni yanıltsınlar da biz adamız,delikanlıyız,sözümün eriyiz,itibarlıyız,dürüst ve güzel ahlaklı iş insanıyız desinler yeterki ben özür dileyip çavuşoğullarının ellerini öpeceğim...Türkiyede böyle dürüst iş insanı varmı bilmiyorum varsada piyasadan siliyorlar,batırıyorlar ...

5. ben umudu kestim artık.at üsküdar doğruluk söz hepsi boş.ama gözleri yine çok napolyon yeni 2400 küsür taşıyıcı olarak görürlerse işte o zaman borsaya döner diye hayal ediyorum .sadece boş bir hayal.bari hisse yatırımcılarına birer plaket verseler.torunlarımıza bırakırdık. herkezin gönlünce olsun .ben umutlarımı yitirdim.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ben umudu kestim artık.at üsküdar doğruluk söz hepsi boş.ama gözleri yine çok napolyon yeni 2400 küsür taşıyıcı olarak görürlerse işte o zaman borsaya döner diye hayal ediyorum .sadece boş bir hayal.bari hisse yatırımcılarına birer plaket verseler.torunlarımıza bırakırdık. herkezin gönlünce olsun .ben umutlarımı yitirdim.
    Umudunu kestiğin belli umudun neydi neyi kestin olması gereken olmadı olmuyor yani pes mi ettin kaybettiğin ne kazanmak istediğinin zaten sınırı yok

7.  Alıntı Originally Posted by Cumhuriyet Yazıyı Oku
    Umpas holding Borsa’ya döndü.
    Sen de dön artık Çbs Printaş!!!
    Kendi alanında köklü geçmişi olan, marka değeri çok yüksek olan, varlığı çok kıymetli, ürünleri çok muhteşem.
    Eksik olan nedir?
    Şirketi yönetememe?
    Bi çözüm bulun artık?
    Çok büyük fırsatlar ele geçti, değerlendirilemedi, son fırsat, seçim öncesi halledin hisse borsada işlem görsün.
    Önce şirket itibarını tazelesin, sahipleri güven versin, biz ky olarak her türlü desteği vermeye hazırız.
    Siz gerçekçi çözüm önerileri sunun, her türlü desteğe hazırız.
    Şirket sahipleri burada bana cevap verirlerse iletişim bilgilerimi paylaşacağım.
    Selamlar.
    unpas kaçtan açılır pazartesi acaba.

Sayfa 879/989 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •