Sayfa 854/988 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon
Arama sonucu : 7902 madde; 6,825 - 6,832 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 varmı yeşillenecek .
    Borsada yeşillenecek alternatif hisseler her zaman var.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yine yeşillendi fındık dalları .
    Ah bide bizim finduk dalının yeşillendiğini görebilsek gönlüm ondan başkasını görmüyor gözümüz hep arıyor ama gönlümüz hep printaşta.

3. Borovadan bu yeşillere zaten bi takıntım var belki zararımı burdan çıkarta bilirim fiyat ve performans tam aksiyon hissesi

4. ipotekler kaldırılmış yani ipotekle alakalı borçları kalmamış bu güzel haber hisseye olumlu yansımış daha ne olsun..Zaten Engin Yeşil bir Mücahit Ören ve Rıza Kutlu Işıklar karakterinde,kişiliğinde acımasız,zalim, soyguncu ,vurguncu bir iş insanı değil şirketlerine ve hisselerine sahip çıkıyor şayet kendi kazanıyorsa hissedarlarına da kazandırıyor.. İyi fiyatları göreceğini tahmin ediyorum hatta Y.yapı ve Y.holding'in önüne de geçebilir diye düşünüyorum ama kesin olacak demiyorum sadece varsayım öyle olabilir diyorum..Ben biraz acemice düşünüp 0,78 maliyetle 0,95 tl den ayrıldım..Kesinlikle al,sat,tut tavsiyesi değildir..

5. Millet hasat yapıyor biz hala yeşillenecek diye bekliyoruz finduk dallarında

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    İnternet bağlantısı koptu herhalde uzun zamandan beri haber yok karayip adalarında balık tutuyordur
    havalarda,yağışlı bundan sonra biraz daha zor bağlanır.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    havalarda,yağışlı bundan sonra biraz daha zor bağlanır.
    Bu durum bağlantı işine pek benzemiyor karayip adalarında balıklar büyük olur bizim avcı patron yoksa yok yok aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bu durum bağlantı işine pek benzemiyor karayip adalarında balıklar büyük olur bizim avcı patron yoksa yok yok aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum.
    amanim balıklar kapmasın bizim patronu.

Sayfa 854/988 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •