Sayfa 601/986 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 7883 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Şimdi birde şöyle bir durum var..
    Biliyorsunuz , Geçtiğimiz günlerde Ak partisi , Başta dolandırıcılar olmak üzere birçok suçlu için af kanunu çıkardı ve 60.Bin Mahkum tahliye oldu ve suç dosyası kapatıldı..O da yetmezmiş gibi 2020 Aralık ayına kadar görülecek ve sonuçlanacak davalardan mahkûmiyet alacak suçlular da ,af kapsamında...Yaani; Çavuşoğlu ailesi herhangi bir davadan ceza alsa bile,af kanunundan yararlanıyor..Eeee ,geriye ne kalıyor.? Parası batan, canı yanan, ailesi dağılan,huzuru bozulan hissedar insanlar...Demem o ki; Türkiye de kanunlar zenginleri ,fakirlerden korumak için var...
    Benim de lio yağ da param battı.. Şirketi borsadan artıklarında ,Sultanahmet /İstanbul Adliyesi ne gittim.Davalar müdahil olayım, hakkımı arayayım diye...Birde öğrendim ki lio yağ şirketi ve yöneticileri hakkında 17.tane dava dosyası var...Dosyalar raflarda beklemekten tozlanmış, sararmış, solmuş... Hangi birisini takip edip,kimden ne alacaksın..Ortada birşey yok ki..Mecburen Elimi cebime soktum, döndüm geldim geriye..Cbs boya/printas da durum farklı olsa da, kanunlar suçlu dan yana...Maalesef acı gerçek....
    Kar-Adam,anlayışın için Allah razı olsun diyorum ..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 26-05-2020 saat: 18:34.

2.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    O zaman burada ne işin var şayet mağdur değilsen..
    Çbs boyadan hissem var.Mağduriyetim oradan.Yani aynı patronlar tarafından dolandırıldık mı diyeyim ne diyeyim bilmiyorum.Gerçi uğraşmaya değmiyecek kadar az miktarda hissem var ama borsaya dönerse uzaya mı gider, memsa gibi yerlerlerde mi sürünür bilemem.Yinede hepimiz umutla bekliyoruz.Ya olursa diye.

3. Arkadaşlar konuyu farklı yerlere çekip dağıtmayın ve öküzün altında buzağı aramayın art niyetliliğinizin lüzumu yok..Biz burada borsadaki şirketlerin kötü yönetilişinden şirket sahiplerini art niyetinden istismarcılığından dolandırıcılığından hırsızlıklarından yatırımcılarına karşı adaletsizliklerinden ve bu nahoş usulsüzlüklerine rağmen gerçek adaletin gerçekleşmedinden korunup kollandıklarından bahsediyoruz.. Buna örnek olarak mevcut hükümet ve ortağının muhalif partilerin bu tip işadamlarının yargılansın diye vermiş oldukları önergeyi kabul etmediklerini bu tutumun vatandaşa küçük yatırımcıya haksızlık olduğunu mağduriyetlerinin çözümü için atılacak adımın önününü tıkadığını bizleri umutsuzluğe sevkettiğini hükemet ve ortağının bu tutumu yüzünden onlara güvenimizin sarsıldığını hatta hiç kalmadığını bir daha seçim olursa ne onlara nede diğer partilere oy vermeyeceğimizi vurguluyor ve kesinlikle bu dik duruşumuzun arkasında duracağımıza imza niyetine parmak basıyoruz..Sol partilere ve rejim karşıtı devlet düşmanı parilere zaten kesinlikle oy vermem ve vermedimde kökleri kurusun ocakları sönsün hainlerin..Hakimleri ,savcıları nereden çıkardınız ve bu mevzuya dahil ettiniz anlayamadım o yüzdende bu nahoş art niyetli düşünceleriniz ve yorumlarınızdan dolayı sizi kınıyorum..Kanunları uygulayanlar ve devleti yönetenler görevlerini hakkaniyetli,adaletli,adil yapıp yapmadıklarını ben bilemem onlar kendilerini elbet çok daha iyi bilirler hem tc vatandaşı olarak böyle bir gereksiz araştıma içine girmek benim görevim değil asla olmamıştır herkes zaten vicdanın sesini dinliyordur..Şaibeli iflas ettirilen içleri bilinçli olarak boşaltılan borsa şirketleri ve sahipleri araştırılıp yargılanmalıdır diye buradan haykırıyorum..Çavuşoğulları,Latif ve Yaşar Ünal,Şevket Arsoy ve Ragıp Arsan,Faik ve mehmet Ulutaşlar,Mücahit Ören,Rıza Kutlu Işık vb gibi yatırımcıyı dolandıran haklarını gasp edip zarara uğratan mağdur eden işadamları kanunlarımız ve temsilcileri önünde yargılanıp adalet yerini bulmalıdır diyorum..İnşha Allah,adalet tecelli eder..Devlet büyüklerimizden önemle arzediyorum,,, saygılarımla..

4. 2onur2 bey neredesiniz birşeyler söyleyin özletmeyin kendinizi...

5. Hakikaten 2onur2 nerelerdesin bizi bıraktın gittin

6. sanırım garibanca ile 2 onur 2 güzel haberler almadan gelmeyecekler.

7.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Bizim şirketlerin genel kurullarını bekliyoruz iyi bir haber gelsin diye.Aslında şirkete bizzat gidip yetkili birilerinden borsaya dönmek istiyor musunuz, herhangi bir hazırlığınız varmı diye ara sıra sorup sıkıştırmak lazım.Belki bizim bilmediğimiz iyi gelişmeler oluyordur.
    fabrikada bekçi amça var çbs boya printaş battı onlar diyor patronlar gelmiyormuş fabrikaya ne yapsın o da.işimiz umutsuz herhalde tevekkeli değil 2 onur 2 ve garibanca da vazgeçti....
    Son düzenleme : akant2017; 01-06-2020 saat: 15:55.

8. Umutlar da tükendi sanırım....

Sayfa 601/986 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •