Sayfa 482/989 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Bi hareketlilik var desene...
    hayırmı şermi sence

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    hayırmı şermi sence
    Yapılanın kötüsü olmaz.

3. sessizlik hakim .

4. Çbs'zedelerin, SPK'nın ve BİST'in Ali bey'den yani şuanki yönetimden dilekleridir. Ümit ederim ki yönetimde ister...
    04.02.2020 ve 26.03.2020 tarihlerine kadar;
    Öncelikle Bilanço, Mali Tablolar ve İzahname hazırlanmalı,
    Borç yapılandırılması yapılmalı,
    İsim hakkı ve bayilik sözleşmeleri resmiyet kazandırılmalı,
    Genel Kurul Toplantısı yapılarak bedelsiz sermaye artırımı yapılmalı ki borsaya dönüş olsun.
    Altı yıllık suskunluğun ardından Göz boyamak adına olmadığını düşünerekten Bi takım işler yapıldı yapılmasına da bunlar borsaya dönüş için yetersiz.
    Sayılı günler çabuk geçer daha nice nice Mart'lar görürüz.
    Ümit ederim ki Mart'a kadar eller çabuk tutulur.

5.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Çbs'zedelerin, SPK'nın ve BİST'in Ali bey'den yani şuanki yönetimden dilekleridir. Ümit ederim ki yönetimde ister...
    04.02.2020 ve 26.03.2020 tarihlerine kadar;
    Öncelikle Bilanço, Mali Tablolar ve İzahname hazırlanmalı,
    Borç yapılandırılması yapılmalı,
    İsim hakkı ve bayilik sözleşmeleri resmiyet kazandırılmalı,
    Genel Kurul Toplantısı yapılarak bedelsiz sermaye artırımı yapılmalı ki borsaya dönüş olsun.
    Altı yıllık suskunluğun ardından Göz boyamak adına olmadığını düşünerekten Bi takım işler yapıldı yapılmasına da bunlar borsaya dönüş için yetersiz.
    Sayılı günler çabuk geçer daha nice nice Mart'lar görürüz.
    Ümit ederim ki Mart'a kadar eller çabuk tutulur.
    Sahipleri bir adım atsın, güven versinler yatırımcı gereğini yapar. Dürüstlük ve samimiyet gerek.

6.  Alıntı Originally Posted by Cumhuriyet Yazıyı Oku
    Sahipleri bir adım atsın, güven versinler yatırımcı gereğini yapar. Dürüstlük ve samimiyet gerek.
    Çok haklısın. Bende onu söylemeyi çalıştım. Dilimin döndüğünce.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    sessizlik hakim .
    Sessizlik hakimde bayağıdan beri Hakim ortak konuşsa ben burdayım dese demiyo ki dese patron benim burdayım yok ne yapsak falda yok alattinin lambasında yok aksakalı dedenin yanında yok taşların altında varda yok. Kuyunun içindemi karanlık odadamı yok. Çok gizli çok aramızda mı dalaşıyor çaktırmadan bir gün cööööö öööö mü yapacak.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Sessizlik hakimde bayağıdan beri Hakim ortak konuşsa ben burdayım dese demiyo ki dese patron benim burdayım yok ne yapsak falda yok alattinin lambasında yok aksakalı dedenin yanında yok taşların altında varda yok. Kuyunun içindemi karanlık odadamı yok. Çok gizli çok aramızda mı dalaşıyor çaktırmadan bir gün cööööö öööö mü yapacak.
    hakim ortak çok meşgul ne işi olsun burda bence fabrika çevre düzenlemesi anlaşmalar bilanço zaman kısa bence

Sayfa 482/989 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •