Sayfa 797/988 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon
Arama sonucu : 7898 madde; 6,369 - 6,376 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bizde ara sıra yazarız. Sorun yazıp yazmamakta değil. Sorun Prtas hakkında bir şey bilip bilmemekte. Bizde çoğu kişi gibi içeriden bilgi alamadığımız için yazmıyoruz. Keşke bilgi alsakta bizde herkese olumlu yada olumsuz haber versek.

2. Bilgi olsa konuşulur tartışılır haklısın halka açık şirketlerin özellikle printaşın sanki bir ayrıcalığı var kanunların üstünde efsunlu mübarek sihirli bir değnek bekler gibi adalet kılını bile kıpırdatmıyor denetlenemiyor sorgulanamıyor halka açık olduğu için kapatılamıyor kapatma şartları yerine getiremeyeceği için kanun kapsamından çıkamıyor halka açık şirketlerin borsada işlem görme zorunluluğu var var da yürütmeyi kim başlatacak karar verecek makam ne düşünüyor vardır bi bildikleri sabır diliyorum herkese

3. Patron kaç şirketi borsaya sokacak level 2 yi bekliyoruz adları ne olur pekte önemli değil iştirakleri sağlam sağlam olmasaydı dedikodusu çıkardı karda yürüseydi çoktan tazılar yakalardı sihlar gibi uçuyor radarlarada yakalanmıyor of of of mübarek çok gizli çokkkkkk

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    AÇIKLAMA:
    Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Şirketimizin teknolojik ve ticari işbirliği içerisinde olduğu Nippon Paints- Japonya ve Türkiye'de mukim sınırlı sorumlu
    kuruluşu NPTR Ltd. Şti ile halen yürürlükte olan anlaşmamızın yıl sonunda (31.12.2013) sona erebileceğine dair spekülatif haberlerin basında yer aldığı
    görülmüştür. Söz konusu anlaşmanın sona erdirilmesi ile ilgili ne Nippon Paints'den ne de NPTR Ltd. Şti. 'den tarafımıza bir bildirim yapılmamıştır. İlgili
    anlaşmanın 8.1 maddesi *açıkca '' anlaşmanın uzatılması ya da sona erdirilmesi, tarafların birlikte istişare etmeleri ile karara bağlanır'' olduğunu belirtmektedir.
    İlgili taraflar ile böyle bir görüşme yürütülmemektedir.

Kapta veya spkdan bir yazı gelmedi anlaşma sona erdiyse açıklanırdı
    https://drive.google.com/file/d/1qao...w?usp=drivesdk

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    ÇBS PRİNTAŞ OTO BOYA VE GEREÇLERİ SANAYİİ A.Ş.
    Sayfa No: 3
    SERİ:XI NO:29 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ
    YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU
    olarak sıralanabilir.
    1. İşletmenin Üretim Birimlerinin Nitelikleri:
    Şirketimizin iştigal konusu olan oto boyaları üretimini ÇBS Oto Boyaları A.Ş.’den
    kiralanmış olan fabrika binası ve tesislerinde yapmaktadır.
    Üretim Birimleri:
    ∗ Sanayi ve Otomotiv Boyaları; Otomotiv sanayi için üretilen boyalar iki ayrı grup içinde
    toplanmaktadır. Bunlar otomotiv tamir boyası olanlarla, Toyota,Honda ve Hyundai
    (Türkiye) firmaları için üretilen son kat oto boyaları olarak gruplandırılmaktadır. Sanayi
    boyaları içinde ise sanayi kullanımına uygun boyaların yanı sıra çizgi boyası gibi özellik
    arzeden yol boyaları da üretilmektedir.
    2010 ve 2009 Yılı Üretim Miktarı:
    2011 Yılı 2010 Yılı

Üretim Üretim
    Toplam 369 354
    2. Faaliyet Konusu Mal ve Hizmet Üretimindeki Gelişmeler:
    Şirketimiz 2008 yılında da ürettiği ürünler ile Türkiye’nin önde gelen Otomobil üreticilerine
    sağladığı mal ve hizmetleri sağlamaya başarıyla devam etmiştir. Bu dönem içerisinde hiçbir mal ve
    hizmetiyle ilgili kalite şikayeti almamış ve ürüne dönük problem yaşamamıştır.
    Kalite nedeniyle gerek OEM ve gerekse Tamir Boyaları grubunda iade olunmuş bir ürünümüz
    yoktur.
    Gerek “OEM†ve gerekse “Tamir Boyaları†alanındaki üretim ve hizmetlerimizi artırmaya dönük
    olarak, Güney Kore firmalarıyla işbirliğine başlanmış olup; bu işbirliği 2006 yılı içerisinde
    geliştirilerek iş hacmimize olumlu katkılar sağlamıştır.
    Ayrıca, Toyota Türkiye tesislerinde denemelerine başlanacak olan su bazlı son kat boyalarında
    kullanılmak üzere. üretimine başlanacak olan iki komponentli Vernik ve Sertleştiricin de
    Türkiye’de ÇBS tesislerimizde üretilmesine karar verilmiştir. Bu üretimlerin gerçekleştirilebilmesi
    için gerekli olacak ilave ekipman, alet ve donanımlar için gerekli hazırlıklar tamamlanmıştır.
    Hyundai Türkiye tesisleri için, otomobilin iç alanlarındaki boyamalarda kullanılmak üzere Güney
    Kore de yerleşik DAIHAN BEE CHEMICAL firmasından ithal etmekte olduğumuz astar ve “soft
    touch†son kat boyalar 2006 yılının son çeyreğinden itibaren ÇBS Printaş tesislerinde deneme
    üretimine başlanmıştır.
    Öyle ümit ediyoruz ki; otomotiv sektöründe kazanmış olduğumuz tecrübeler ve yeni atılımlarla
    ulusal alandaki başarılar şirketimizi uluslararası alana da taşıyacaktır. Bu konulardaki
    çalışmalarımız da aralıksız olarak devam etmektedir.
    Eski haberler yenileri gelirmi?

6. Gerçekler güzeldir ve her zaman gizlidir ya printaşın gerçekleri hep gizlimi kalacak bizim için güzelse varsın gizli kalsın ama biz ve gönül veren bizler olmadan biz olamayız benler yanlız kalmaya mahkum bizim gerçeklerimiz varken bizler olmak yeni bizlerle yola devam etmek bir on yıl veya otuz yıl ne fark eder feda olsun printaşta yoluna devam etsin bizleriyle herkes kendi hayatında olan bizlerde yoluna devam etsin kervan yürümeli devran dönmeli neden geleceğimiz olan gençlerimiz için.

7. Elin parasıyla kispet alanlar elin kispetiyle güreş tutanlar bizim alın terimizi yok saymasınlar gün ola harman ola tarih emeği alın terini akıl sahiplerini yok sayanlara bir cevap herzaman vermiştir.

8. Peygamberimiz Hz. Muhammed’in söylemiş olduğu; "Güneşi sağ elime Ayı da sol elime verseniz, vallahi ben davamdan vazgeçmem." sözünün kaynağı nedir? Çanak olur dünyayı aydınlatır insanlara huzur ve mutluluk dağıtırdı tersi şeytanların işi vesvese ve fitne dedikodu dağıtırdı akıl ekilip biçilen birşey kalıcı oku yaradan Rabbinin adıyla oku hayat sadece kitapta yazılanlardan ibaret değil akletmezmisin görmezmisin putlaştıralan değerlere tapıyorsun hakkı hukuku emeği unutuyorsun.

Sayfa 797/988 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •