Sayfa 392/987 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon
Arama sonucu : 7893 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    şüphem yok okur ama yazarmı bilmem.elinde toplu miktar hissesi olacak ve bilgisi olmayacak er yada geç yazma lütfunda bulunacak sağ kalan eskiler bir tv reklamına bakar..
    Haklısın. Doğru söze ne denilebilir ki...

2.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Yaptı yine yapacağını, nezaketen de olsa cevap vermeden okuyup gitti. Bilgileri kendine saklıyo herhalde.
    Evet yaptı yapacağını bir küpçük altına kaptırdı hisseleri herhalde şimdi açılmıyacağına inanıyorya içi kıpır kıpır ya açılırsa ya yazılanlar doğru çıkarsa diye gözü kalıyo buraya bakmadan da duramıyor yazacak yazmasınada tarafı belli değil açılacakmı açılmayacakmı hey gidi günler tabi çok oldu olsun varsın. Bizim şirketin borcumu varmış alacağımı yahu ne diyeyim bilemiyorum alacaklı şirketide boçlu yapıyorlar ya pes tuş yes . Yok yok öyle blançolar gelmeden spk onaylamadan olmaz öyle böyle özel durum açıklaması yapıldı olağan üstü genel kurul toplanıyor işte bu belgeli uykularım kaçıyor .Aksakallı dedeye üslettiricem nazar değecek tedbir için daha yapacak işim çok.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Evet yaptı yapacağını bir küpçük altına kaptırdı hisseleri herhalde şimdi açılmıyacağına inanıyorya içi kıpır kıpır ya açılırsa ya yazılanlar doğru çıkarsa diye gözü kalıyo buraya bakmadan da duramıyor yazacak yazmasınada tarafı belli değil açılacakmı açılmayacakmı hey gidi günler tabi çok oldu olsun varsın. Bizim şirketin borcumu varmış alacağımı yahu ne diyeyim bilemiyorum alacaklı şirketide boçlu yapıyorlar ya pes tuş yes . Yok yok öyle blançolar gelmeden spk onaylamadan olmaz öyle böyle özel durum açıklaması yapıldı olağan üstü genel kurul toplanıyor işte bu belgeli uykularım kaçıyor .Aksakallı dedeye üslettiricem nazar değecek tedbir için daha yapacak işim çok.
    Çalılıkların arkasında her gün okuyordur. Okumadan yapamaz. Ama yazmadan yapar.

4.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Çalılıkların arkasında her gün okuyordur. Okumadan yapamaz. Ama yazmadan yapar.
    Çbs bu adamın ya aklını alıyo yada gözünü kopamıyosun

5. Bana niye yükleniyor bazıları bu kadar anlayamıyorum.
    Yazsak suç, yazmasak suç, okusak suç, okumasak suç...
    Bu kadar öfke ziyan olmasın, genel kurula saklayın enerjinizi.
    6 yıl olacak neredeyse tahta kapanalı. O günden beri borsadan soğudum.
    Tek bir işlemim bile yok 6 yıldır. İşime gücüme bakıyorum artık.
    Ayda bir açıp bakıyorum foruma, bir umut belki diye...

6. Ayda bir bak ne güzel işte göze yasak yok yeterki iyi niyetle bak önceleri yazardın bu yasağın kendine cezasımı mükafatımı bakıyosunda aklına bir şey gelmezmi hani iki satır yazsan belki faydanız olur ortak , genel kurul olacakya adesi biliyorsundur umarım belki yolunun üstüdür ne diyeyim.

7. Printaş 4'te 3'ü halka açık bir şirket. %75'lik bir söz hakkımız var.
    Maalesef altı yıldır ortak hareket etme gibi bir yetenek geliştiremedik.
    Çavuşoğlu ailesinin halka açık hisselerden elinde fazla bulundurduklarına inanmıyorum.
    Tahta kapanmadan boşaltmışlardır ellerindeki hisseleri.
    Bir ara kimde ne kadar var diye forumda yoklama yapmıştık.
    Birkaç gün içinde %20'sine yakını ses vermişti o %75'in.
    Şu an foruma yazanların hiçbiri o listedeki rumuzların arasında yok.
    Kısacası halka açıklığın tamamına yakını küçük yatırımcıda olabilir.

8. Özkaynakları çok güçlü olan bir şirket borçtan korkmaz bu borç ların karşılığı olduğu için zamanla bu hisselerin çoğunu geri almış olmalı bu hisselerin 2-3 milyonu halkın elindedir diye tahmin yürütüldü ben daha azdır diye düşünüyorum çavuşoğulları tahsisli sermaye artırımından hisseleri nominal değerden holdinge devredince iş burda yapılan sözleşmenin içeriğine bağlı olarak hisselerini halka verdiler taşısınlar diye taşıdık taşıdık buraya kadar geldik taşıyamayanlar sattı unuttu gitti şimdi gözümüz kulağımız genel kurulda diyelim çavuşoğulları hakim ortak değil veya yeni başkan kim olacak genel kurulda bunu göreceğiz.

Sayfa 392/987 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •