Sayfa 393/989 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Yani patronun elinde nekadar az hisse varsa şirketin iflas etme ihtimali ( borsada yaşadığım ve gördüğüm amatör tecrüvbeye göre ) iflas etme ihtimali yüksek görünüyor. İflas etmese bile bitkisel hayat yaşayabilir.

2. 3.723.283 hisseyi zamanında saymışız Printaş için forumda. Şirketin %15'i ediyor.
    Bu listedeki isimlerin arasında hiçbirinizi göremiyorum, ona rağmen böyle.
    Kendinizi de ekleyip gücümüzü hesaplayın.

3.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Yani patronun elinde nekadar az hisse varsa şirketin iflas etme ihtimali ( borsada yaşadığım ve gördüğüm amatör tecrüvbeye göre ) iflas etme ihtimali yüksek görünüyor. İflas etmese bile bitkisel hayat yaşayabilir.
    Şu ana kadar iflas etme konusunda bir belge görülmedi mahkemede kararını kesin olarak açıkladı korkuların yersiz gereksiz olduğuda belli oldu şimdi. Bitkisel hayatın zaten anladığım sonuna gelindi şimdi ne olur. Başkan olur kim olur nasıl olur yine işi bilen olur büyük ihtimalle belli.

4. Minimalist seni tekrar gördüğüme sevindim ara sıra ben burdayım diye yazarsan iyi olur , eskileri görmek bazen iyi geliyor, o listede çoğu kişi var emin ol ama artık insanlara bıkkınlık geldi , iyi yada kötü insanlar artık sonuç bekliyor, ben kendimi 6 senedir sanki çocuğum kaybolmuş onu bulmaya çalışıyor muşum gibi hissediyorum

5.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Hoşgeldin minimalist. Sefalar getirdin. İnşallah sürekli olur.
    Garip değilmi olağan üstü genel kurulumuz olacak hiç biri ortada yok tektük bir kaç kişi foruma giriyor çalılıkların arkası baya iyi galiba ben burası uçar diyordum yanılmışım yazanlarda artık az yazmaya başladı olağan üstü genel kurulumuz var heyecan yok gerçi yönetim seçilince en kısa zamanda genel kurulu toplar belki ozaman daha farklı olur.

6.  Alıntı Originally Posted by minimalist Yazıyı Oku
    3.723.283 hisseyi zamanında saymışız Printaş için forumda. Şirketin %15'i ediyor.
    Bu listedeki isimlerin arasında hiçbirinizi göremiyorum, ona rağmen böyle.
    Kendinizi de ekleyip gücümüzü hesaplayın.
    merhaba minimalist bu hisse sayımı içinde bende vardım... hisse elinde olanların çoğu bu fordadır diye düşünüyorum. benim de düşüncem % 25 i gibi ky dadır geri kalan patrondadır diye düşünmekteyim... inşallah ky de değildir diye temnenni ediyorum...
    iyi akşamlar ortaklar...

7. bu arada her şey yeniden yapılanmanın ayak sesleri gibi...

web sitesini yenilenmesini de ( profesyonel olmamış amma)unutmayalım ortaklar...

8.  Alıntı Originally Posted by MEHMET52 Yazıyı Oku
    merhaba minimalist bu hisse sayımı içinde bende vardım... hisse elinde olanların çoğu bu fordadır diye düşünüyorum. benim de düşüncem % 25 i gibi ky dadır geri kalan patrondadır diye düşünmekteyim... inşallah ky de değildir diye temnenni ediyorum...
    iyi akşamlar ortaklar...
    yüzde 25 küçük yatırıcıda olsa ne olur açıldığı gün herkez satar. ben yüzde 25 zayıf ihtimal görüyorum burda 400 bin lotlar dan bahsedenler bir anda yok oldu.hiçmi açılma umudu yokmuydu içlerinde yoksa bol keseden burda yazıyorlarmıydı.ki bu yorum sitesinden bu dediğiniz rakam ..ben genel kurulda görücen bakalım ne kadar küçük yatırımcı var hissesine sahip çıkan..

Sayfa 393/989 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •