Sayfa 771/988 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon
Arama sonucu : 7900 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hemen paniğe kapılmayın bu işler uzun ve bizler içinde sabır gerektirir hernekadar çok uzun oldu ama.bizim için milat yönetimin şirket birlestirme talebi için spk ya talepte bulunmalarıdır.mahkeme den tüm bunlar için uygunluk raporu beklenmekte.pandemi dolayısıyla heryerde bir gecikme olmustur.hoş bu raporda çıksa daha sonrada spk safhaları vardır.bu safhalar şirket raporlarının hazırlanması genel kurul derken bayagı bir zaman alacaktır diye düşünüyorum.....hayırlı bayramlar....
    8 senecik kısacık zamannn

2. Hayırlı ve mübarek bayramlarınız olsun.. Dış işleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ; efendi,dürüst,mert,babacan,delikanlı,inançlı,imanl ı ihlalı,gözü pek,gözü kara,cesur,yürekli,merhametli,merhametli,güzel vasıflara sahip bir insan yani bu ÇBS şirketleri sahipleri olan Çavuşoğullarıyla tamamen birbirlerine zıt ve ters insnlık anlayışı babında sadece soyadı benzerlikleri var diye düşünüyorum ..Diyorumki;bu fırıldak sözlerine ehemmiyet olmayan itibarsız çavuşoğullarına Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu talebimiz üzerine sert ve ince bir ayar verebilirlermi başvuru yapsakmı acaba hem ne kaybederizki Soyadı benzerlikten dolayı sizleriz saygınlığınızıda karalıyorlar,lekeliyorlar deriz olmazmı birileri bu bu duyarsızların kulaklarını fena halde çekmeli diye bir his var içimde hayrımıza gelişmelere sahne olacak gibi duruyor..Hayırlıs bir yerlerden ucundan tutmalı Bismillah diyerekten..

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    II - Dürüst resim ilkesi
    MADDE 515- (1) Anonim şirketlerin finansal tabloları, Türkiye Muhasebe Standartlarına
    göre şirketin malvarlığını, borç ve yükümlülüklerini, öz kaynaklarını ve faaliyet sonuçlarını
    tam, anlaşılabilir, karşılaştırılabilir, ihtiyaçlara ve işletmenin niteliğine uygun bir şekilde; şeffaf
    ve güvenilir olarak; gerçeği dürüst, aynen ve aslına sadık surette yansıtacak şekilde çıkarılır.
    madde 515 düşünüyorum da ülkemizde kaç şirket var dır acaba uyan .....

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    madde 515 düşünüyorum da ülkemizde kaç şirket var dır acaba uyan .....
    Yoktur herhalde ilk halka arzdan sonra hepsi kapalı kutuya dönüyor anahtarı kimdeyse belli değil hepsi uzaktan kumandalı.

5. çalıların arkasıda boşaldı ,nerde yöneticiiii

6. Yöneticiler her zaman olduğu gibi söğüt gölgesinde tatildelerdir yahu bizim çalıların arkasındakilere ne oldu onlardamı tatildeler kumda kayfe içeceğiz dere kenarında karpuz keseceğiz çınarların altında mangal yapacağız tatil mi bitmedi umutlarmı bitti garip bi durum var

7. edip demiştin yanlış hatırlamıyorsam bir ara baya fiyatlandı ,gidermi daha sence 2 onur 2

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    edip demiştin yanlış hatırlamıyorsam bir ara baya fiyatlandı ,gidermi daha sence 2 onur 2
    Bana göre gitmesi lazım önü kesilmezse arsayı sattılar ayrılma hakkı doğuyor doğmuyorsa spk sebebini açıklaması gerekiyor ayrılma hakkı için konsolide bağımsız denetim yaptırması ayrılma hakkı fiyatının belirlenmesi gerekir %de 100 bağlı ortaklığı edip uluslararası gayrimenkul var sermayesi 100 milyon özkaynakları belli değil şirketlerin son izahnamesinden sonra edindiği menkul ve menkulkıymeleri varmı borç borç deniyor karşılıksız bankalar kuruş vermez 800milyon borcun bir dayanağı vardır TRİ ler bitince göreceğiz blançolarını dardanel bizi ters köşe yaptı zorlu gurubu ,eminiş ,niğbaş daha bir çok şirket sermayesinin 3te 2sini kaybetti özkaynakları belli olmayan konsolide edimeyen şirketler hisseleri topladılarmı devre kesici tedbir kararları bir işe yaramıyor açıkçılar aldıklarını sattıklarını temerrüte düşmeden koymak zorunda tedbir kararı alınan hissede yapılan işlemlere bak bu ne perhiz dedittirecek durumda yani çıkacak hissenin şimşeği göründü gürültüsüde yakında gelir yağmur ne zaman yağar konsolide blanço sermaye arttırımına gitme kararı ve izahname hazırlanıncaya kadar sürekli yağar. Bu 800 milyon borç hikayesinin arkasından gelecek sel var denetimde eğitimde şart olmazsa olmaz bekliyoruz şeffaflar ne zaman ne zaman görünür olacak.

Sayfa 771/988 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •