Special Days Image
Sayfa 808/989 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Genel kurulda yine yönetim kurulu başkanını seçmekten başka bir iş yapabilecekler mi? o da şüpheli.Genel kurul ne için yapılacak, içeriği önemli.Genel kurulda duymak istediğimiz konular hiç konuşulmuyor.

2. Yönetim kurulu genelkurul toplantı gündemini ilgili kamu kurumlarına bildirecek genelkurul tarihini 15 gün önceden tescil edecek özeldurum açıklaması yapacak bakanlık yetkili birini atıyacak yönetim kurulu 2015 yılından önce kayyum gözetinde yapılan işlerle 2015 yılından sonra yapılan işleride bağımsız denetim raporlarıyla açıklıyacak yani böyle olması lazım kaç yıldır bekliyoruz bize laf değil belgeli onaylı bilgiler lazım yanlışmı düşünüyorum. Başkan seçip güle güle demezler herhalde

3. Yeni bir yıla girince hep birlikte uyanıp heyecan yaşıyoruz .. Acaba sevindirici, olumlu bir gelişme varmı diye meraklanıyoruz ( öyle ya ömürden 1 yıl daha silindi) sonra hayal kırıklığı kaçınılmaz her zamanki gibi acılarımızı unutmak için kurtuluşu tekrar yedi uyuyanlara dönmekte buluyoruz ..Umarım bahara erken uyananlardan oluruz bu sefer koca yılı tamamlamadan..Hayırlısı Yüce Mevladan..

4.  Alıntı Originally Posted by Saltuk Buğrahan Yazıyı Oku
    Yeni bir yıla girince hep birlikte uyanıp heyecan yaşıyoruz .. Acaba sevindirici, olumlu bir gelişme varmı diye meraklanıyoruz ( öyle ya ömürden 1 yıl daha silindi) sonra hayal kırıklığı kaçınılmaz her zamanki gibi acılarımızı unutmak için kurtuluşu tekrar yedi uyuyanlara dönmekte buluyoruz ..Umarım bahara erken uyananlardan oluruz bu sefer koca yılı tamamlamadan..Hayırlısı Yüce Mevladan..
    bu yoruma şapka çıkar.

5. Takkeydi külahtı şapkaydı derken bizi uyutanlarda uyuya kaldı gibi arasıra kıpırdıyorlar ama gördükleri tatlı rüyalarından uyanmak istemiyorlar ve bizde kâbus görmeye devam ediyoruz uyansalarda bu kâbus tan kurtulsak birazda biz tatlı rüyalar görsek ah ah nerde o eski rüyalar sayfalarda kaldı.

6. Sadece arsa üzerinden düşünsek ödenmiş sermayesi 25 milyon olan şirketin arsa değeri 300 milyon desek 12 katı özkaynağa sahip demek bağlı ortakları iştirakleri ne iş yaptığı finansal yatırımları belli değil 30 40 katı hayal değil gibi uzertaş boya ile kıyaslayamam Marshall olabilir yok o da olamaz ortaklar Japon işi Türk işi bunu bilen birkaç kişi

7. Burada şunu unutmamak lazım, asıl iş şimdi ÇAVUŞOĞULLARI bu konuya ne kadar sıcak bakıyor, ve ne zaman SPK ya başvuru yapacaklarıdır...Bunu hep beraber izlemeye devam ediyoruz...

8.  Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    Burada şunu unutmamak lazım, asıl iş şimdi ÇAVUŞOĞULLARI bu konuya ne kadar sıcak bakıyor, ve ne zaman SPK ya başvuru yapacaklarıdır...Bunu hep beraber izlemeye devam ediyoruz...
    Çavuşoğulları biz borsaya dönmek istemiyoruz derse süreç nasıl işler

Sayfa 808/989 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •