Sayfa 861/989 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Slm arkadaşlar. Borsada işlem görmeyen şirket haberleri ile ilgili bir site vardı. site adresini yazabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler..

2. Spk sitesine giriş-özel durum açıklamaları-diger halka açık şirket özel durum açıklamaları

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    İşte tamda bu yüzden köklü firma olması nedeniyle yatırım kararı aldım tecrübeleri var dedim bu şirket kolay kolay batmaz dedim yiğit düştüğü yerden kalkar dedim 5 yıldır kabus görüyoruz , batmadık ayaktayız ama bu bize yetmez koşmamız hatta ve hatta uçmamız lazım bizi patron yola bir çıkarsa bakalım ne olacak yükümüzmü ağır ortaklardan biri firenemi basıyor bu sıkıntıları bir aşabilsek değmeyin keyfimize bir müddet.
    ne güzel günlerdi...

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ne güzel günlerdi...
    Daha güzel günlerin geleceğine inanıyorum dinleyenler yetmez anlıyanlar olması lazım oda yetmez bir adım atılması lazım hedef varsa atılan adımlar boşuna olmaz.

5. Mkk dökümanlarında printaşın toplam 21414931 lot hisse görünüyor 3465997 lot görünmüyor

6. İlginç çalıların arkasında kimse kalmadı battı bitti patron arsaları sattı yedi bitirdi borçları çok para kalmadı bize birşey bırakmadı diyenler kayboldu nereye borcu varsa açıklasın ödeyelim genel kurul kararı izahname bedelli sermaye arttırımı borçlar sıfırlanır ben bedelliyi hazırladım 2019da patron öyle dedi bedelli sermaye arttıracağız patron yeteri kadar sustu konuşunca ya sevinçten yada üzüntüden nutkumuz tutulacak sıra sanki patronda bizim konuşacak birşeyimiz kalmadı akant fabrikanın önünden artık geçmek istemiyorsun galiba arasıra fabrikadan haber paylaşırdın ben bayağı uzak sayılırım 2025 ede az kaldı.

7. Hayat bir(.…......?dolduracak birini ararsın ya gücün ya da aklın yetmez gücü olana da güvenin yetmez ayrı dünyaların insanı gibi bi kutbun yazı bi kutbun kışı yaşar gidersin.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    İlginç çalıların arkasında kimse kalmadı battı bitti patron arsaları sattı yedi bitirdi borçları çok para kalmadı bize birşey bırakmadı diyenler kayboldu nereye borcu varsa açıklasın ödeyelim genel kurul kararı izahname bedelli sermaye arttırımı borçlar sıfırlanır ben bedelliyi hazırladım 2019da patron öyle dedi bedelli sermaye arttıracağız patron yeteri kadar sustu konuşunca ya sevinçten yada üzüntüden nutkumuz tutulacak sıra sanki patronda bizim konuşacak birşeyimiz kalmadı akant fabrikanın önünden artık geçmek istemiyorsun galiba arasıra fabrikadan haber paylaşırdın ben bayağı uzak sayılırım 2025 ede az kaldı.
    sürekli geçiyorum ,çevre ileride bence güzel bir görüntü alır.feniş arazisi üzerine yapılan proje başladı.o yol üstünde bence güzel projeler hızla yükselir.patron a gelince şu an olması gerekeni yapıyor kısa dönemde olsa kira geliri.çbs boya şirketinin iflası ne durumda acaba. iki yola cepheli ortasından doğal gaz boru hattı geçen değerli bir arsa printaş ortakları ne kadar sahip çıkabilir.

Sayfa 861/989 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •