Sayfa 652/986 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 7888 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çbs...... efendim.... yok bişey..biz hep zor açılıyoruz...
    Ah bir açılsak son gülen iyi güler derler anlaşılan oda imamı karşımızda görünce olacak...

2019 4.çeyrekte 53 milyon sermayesine karşılık özkaynakları -274 milyon zararda idi sermayesinin 3 te 2si 376 kapsamı değil tam sermayesinin 5 katı zarar borsadan atılmadı bizim şirket sermayesinin 1.5 katı özkaynağı varken borsadan atıldık hemde konsolide blanço yokken bal bal demekle ağız tatlanmıyor adalet adalet demekle hak yerini bulmuyor sizde bi yanlış bi eksik var yoksa 30 yıldır hep yanlış bizdemi yeri geldi otlayan olduk yeri geldi kumarbaz olduk neyse biz olmazsak sizin doğrunuz bi işe yaramaz adaletin içinde vatandaş yok adalet her zaman olduğu gibi haklının değil güçlünün yanında bize gelince masal battı bitti dağa kaçtı yandı bitti kül oldu inek içti Üsküdarı geçti yok yok çıkmayacak bir baba yiğit adaleti birileri kendi gül bahçesine çevirdi her zaman olduğu gibi dikeni bize kalacak sanki

2. dardanel ton ton ton .ozamanlar yüz küsür tl leri görmüştü .sonrası malum kuruşlar.şu an sanırım arazisi bankaya uzun vade ipotekli ve üretime ağırlık veriyor.bölgesinde bir çok aileye geçim kaynağı iyi toparladı.. saatli bomba bence.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    dardanel ton ton ton .ozamanlar yüz küsür tl leri görmüştü .sonrası malum kuruşlar.şu an sanırım arazisi bankaya uzun vade ipotekli ve üretime ağırlık veriyor.bölgesinde bir çok aileye geçim kaynağı iyi toparladı..
    Ya işte o zamanlar printaş 270 TL idi ve arsasının şimdiki değeri minimum 400 milyon TL bağlı ortakları ve bilinmeyen bilmediğimiz bağımsız denetim raporları var 2015 ile 2020 arasında 5 sene var bir bilsek neler oluyor ah ah kovit ten kurtuluruz bundan kurtulamayız bunun aşısı ile ilgili bir çalışma dahi yok bildiğim kadarıyla bize bir kaç tane prof lazım umut aşısı için.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ya işte o zamanlar printaş 270 TL idi ve arsasının şimdiki değeri minimum 400 milyon TL bağlı ortakları ve bilinmeyen bilmediğimiz bağımsız denetim raporları var 2015 ile 2020 arasında 5 sene var bir bilsek neler oluyor ah ah kovit ten kurtuluruz bundan kurtulamayız bunun aşısı ile ilgili bir çalışma dahi yok bildiğim kadarıyla bize bir kaç tane prof lazım umut aşısı için.
    e ne diyelim yönetici farkı.. biri halka hizmet diğeri neye hizmet çözemedim..kovit dedinde geçen gün mecburiyetten covit testi yaptırdık 250 tl verip çok şükür negatif çıktı derken ateş ,eklem ağrısı geçmiyor,ateş 39 halsizlikdesen eşim perişan.tekrar 3 gün sonra o özel hastaneye gittik acilden .doktor muayene tomografi,kan tahlili netice akciğerde sağ altta leke var virüs dedi.tekrar test istedi 2.test doktor kontrolü olunca devlet hastanesine gidiyormuş.2.gün yok 3.gün yok 4.gün yok. 184 aradık ilgilenicez.hastaneyi arıyoruz devlet hastanesi sonuç girecek.gönderdikleri hastanedeki görevli bize fırça atıyor niye devlete direk gelmediniz .neyse sabır hastaneyi aradık.özel hastane doktoru sisteme girmesi gerek .ordan oraya aktarıp durdular.hatta hastaneye gelin diyor ya ben ve eşim covitse sen sorumluluk alacanmı cevap yok.5.gün sonuç yok.6 gün sonuç yok .7 gün o kadar tartışmalardan hak aramadan sonra e nabıza düşen sonuç negatif çok şükürmü desem şimdi.sonuc verilme tarihine bakıyorum biz ayın 16.sında örnek verdik.devlet hastanesi numune alma tarihi 18 diyor.numune kabul tarihi 19.11.2020 diyor..yani sistem aynı hastaneler işi ticarete dökmüş.bu ülkede takke ciler asla bitmez....

5. yarın birgün dardanel ve onun gibi hisselerde birer takkeci çıkar .takke satışları bitip istediklerini alınca sonra külahçılar çıkar meydana.sistem değişmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    e ne diyelim yönetici farkı.. biri halka hizmet diğeri neye hizmet çözemedim..kovit dedinde geçen gün mecburiyetten covit testi yaptırdık 250 tl verip çok şükür negatif çıktı derken ateş ,eklem ağrısı geçmiyor,ateş 39 halsizlikdesen eşim perişan.tekrar 3 gün sonra o özel hastaneye gittik acilden .doktor muayene tomografi,kan tahlili netice akciğerde sağ altta leke var virüs dedi.tekrar test istedi 2.test doktor kontrolü olunca devlet hastanesine gidiyormuş.2.gün yok 3.gün yok 4.gün yok. 184 aradık ilgilenicez.hastaneyi arıyoruz devlet hastanesi sonuç girecek.gönderdikleri hastanedeki görevli bize fırça atıyor niye devlete direk gelmediniz .neyse sabır hastaneyi aradık.özel hastane doktoru sisteme girmesi gerek .ordan oraya aktarıp durdular.hatta hastaneye gelin diyor ya ben ve eşim covitse sen sorumluluk alacanmı cevap yok.5.gün sonuç yok.6 gün sonuç yok .7 gün o kadar tartışmalardan hak aramadan sonra e nabıza düşen sonuç negatif çok şükürmü desem şimdi.sonuc verilme tarihine bakıyorum biz ayın 16.sında örnek verdik.devlet hastanesi numune alma tarihi 18 diyor.numune kabul tarihi 19.11.2020 diyor..yani sistem aynı hastaneler işi ticarete dökmüş.bu ülkede takke ciler asla bitmez....
    Geçmiş olsun gönül ister ki herşey güzel ve zamanında olsun malesef olmuyor denetimmi yargımı zayıf kalıyor bir şeyler olması gerektiği olsa kimse zarar görmez kovit testi pozitif olsa geçen zaman ve iyileşme süresi riske atılmış olur sağlığın şakasıda fiyatıda olmaz bu konu zaaf mazeret kaldırmaz bu şikayetleri ciddiye almayan yöneticilerin sorumsuzluğudur. Gereği yapılmazsa zaafiyetlerin önüne geçilemez sağlık işi ciddi bir iştir sabır değil acil tedbir gerektirir helede bu musubet dünyanın başına bela olmuş bir salgınsa

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yarın birgün dardanel ve onun gibi hisselerde birer takkeci çıkar .takke satışları bitip istediklerini alınca sonra külahçılar çıkar meydana.sistem değişmiyor.
    Spekülasyon manipülasyon bilgi ve belge gizlenmesi yönetmeliklerde şirketlerin yükümlülükleri belli olduğu halde yapılan ihbar ve şikayetlerinizi ciddiye alan makamlar olmayınca mahkemeler yıllarca sürdüğü davaların sonuçları hakkında kamuya açıklama yapılmaması nı kim hangi adalet gerekçesinin içini doldurabilir nasıl izah edebilir. Bağımsız Denetim değerleme genel kurul sermaye arttırımı tasfiye fesih sicil ve ünvan adres değiştirilmesinin sebepleri birleşme bölünme gibi tescil gerektiren bilgilerin yayınlanmamasının suçlusunu aramak mesele burda makam sahibi olmak insan sınıf ayırmak değildir adaletli olmaktır insanın makamı hakimde olur müteahhit te olur ustada amelede olur hiç kimse bulunduğu yerde kalıcı olmaz bir payı olanda milyon payı olanda aynı haklara sahiptir imtiyazlar kalıcı değildir. Kalıcı olan adalet olmalı nerde o adaleti dilinden düşürmeyen makam ve mevki sahipleri medyada kusursuz konuşmalarına karşılık icraatta ve adalete neden sınırlı kalıyorlar belge yok bilgi yok laf çok batık şirketler borsada içi dolunca 25 kuruştan borsadan at hangi gerekçeyle bizim emeğimizi alınterimizi kim koruyacak adalet denilen makamda bulunanlar neden bizi duymazlar.

8. Akant sağlık durumunuz nasıl oldu atlata bildinizmi.

Sayfa 652/986 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •