Sayfa 407/988 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon
Arama sonucu : 7900 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    aracı kurumu ile görüşüp net bir bilgi alan varmı.?
    Ben MKK (Merkezi Kayıt Kurululu) 'yı aradım kimliğinizle katılabilirsiniz dediler.Onlar T.C.nizden hesabınızda Printaş olup olmadığını görebiliyorlar dediler. son durum bu bende.

2.  Alıntı Originally Posted by aslan54 Yazıyı Oku
    Ben MKK (Merkezi Kayıt Kurululu) 'yı aradım kimliğinizle katılabilirsiniz dediler.Onlar T.C.nizden hesabınızda Printaş olup olmadığını görebiliyorlar dediler. son durum bu bende.
    Kimlik göstermek yeterli olur diye tahmin etmiştim, öyle demiştim vede öyle oldu.

3.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Kimlik göstermek yeterli olur diye tahmin etmiştim, öyle demiştim vede öyle oldu.
    Ah bir de açılabileceğine inansan.

4. Şu son bir iki aydır olan gelişmeler ile açılacağına oldukça inancım arttı.Darısı Çbs boyacıların başına.Açılmazsa yazık olur.

5.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Şu son bir iki aydır olan gelişmeler ile açılacağına oldukça inancım arttı.Darısı Çbs boyacıların başına.Açılmazsa yazık olur.
    Açılmazsa ne olur sence batarmı

6. kimlik ile katılım olması gerek diyor.aracı kurum lakin o gün orası kalabalık olabilir içeri alırlar mı ? ben şirketi aradım yatırımçı ilişkiler 0262 744 95 60 bekçi dayı çıkıyor.printaş derseniz o yıllar önce yandaki fabrikaya satıldı diyor.biraz daha zorlayınca yetkilim yok diye yanıt veriyor. tc kimlik no yetiyor katılım için aracı kurum ve mkk bilgisi.

7. Printaşın adresinde değişiklik yok. Eski yerindeki fabrikasında üretime devam ediliyor. Ancak Printaşın merkezi değişiyor. Yeni yeri Maltepe'de olacak. Bununla ilgili iç yönerge henüz fabrikaya ulaşmış değil. Sanırım bir kaç güne ulaşır.

8. Genel Kurul'da yönetim belirlenecek. Adres değişikliği yapılacak, başka bir şey olmayacak.

Sayfa 407/988 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •