Sayfa 878/988 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon
Arama sonucu : 7902 madde; 7,017 - 7,024 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bizim dünyamız karanlık üç kuruşluk dünyamızı 5 kuruşla kimse aydınlatamaz 5 kuruşu olanlar bazı şeyleri düşünmeli.
    Şirket sahipleri elinizi çabuk tutun. 2023 te seçim var. Bu süreci pozitife çevirebilirsiniz.
    Hem siz kazanırsınız, hem çalışanlar hem de yatırımcılar.
    Problemi çözmeye tecrübeniz yetmiyor, aklınız ermiyorsa bu işi bilen bir şirketten hizmet satın alabilirsiniz. Aracı kurumlara başvurabilirsiniz.
    İradeniz, yeteneğiniz olsaydı şimdiye kadar bu sorunu çözerdiniz. Öngörünüz olsaydı şirket kottan atılmazdı. En büyük zenginlik GÜVEN!!!

2. Bizim patronu çözemedim gitti borsadan pastayı kapıp blançoları patlatmayamı uğraşıyor acaba alınacak hisse kalmayınca kota dönerse borsanın parmak ısırtan kağıtları arasına girer yok artık çok zengin olmaya niyetim yoktu zorla bizi zengin yapacak ayrılma hakkı bile tanımıyorlar izahnameyi hazırlar ayrılma hakkını kullandırırdı hâlâ tık yok genelkurul bile yapmadılar yönetim uyuyor otorite uyarmıyor bindik printaşa durağı olmayan otobüs gibi ineceğimiz bi yer yok gidiyoruz gece gündüz.

3.  Alıntı Originally Posted by Cumhuriyet Yazıyı Oku
    Şirket sahipleri elinizi çabuk tutun. 2023 te seçim var. Bu süreci pozitife çevirebilirsiniz.
    Hem siz kazanırsınız, hem çalışanlar hem de yatırımcılar.
    Problemi çözmeye tecrübeniz yetmiyor, aklınız ermiyorsa bu işi bilen bir şirketten hizmet satın alabilirsiniz. Aracı kurumlara başvurabilirsiniz.
    İradeniz, yeteneğiniz olsaydı şimdiye kadar bu sorunu çözerdiniz. Öngörünüz olsaydı şirket kottan atılmazdı. En büyük zenginlik GÜVEN!!!
    Kardeşim,ne güzel yol yordam gösteriyorsun tabii ki ne demek istediğini anlayana , adam ve insan evladı olana çavuşoğlurında bu güzel vasıflar ne gezerki seni anlayıp dinlesinler onların aklı kötülüğe ,kul hakkı yemeye,hileli ve şaibeli işlere çalışır..Türkiye'nin 2 güzide boya şirketi vardır (ÇBS boya,ÇBS Printaş oto boya Şirketleri ve Diyo boya) dedim ama ben ÇBS Printaş'ı seçtim güvendim Emekli ikramiyemin tamamını bu şirketin hisselerine yatırdım hiç kuşku duymadan ancak şirket sahiplerinin yaşam hikayelerini araştırınca eyvah dedim ama maalesef ok geç kalmıştım atı alan Üsküdar'ı geçmişti ..Eyvah ki hemde ne eyvah dolandırıldık maalesef Çavuşoğulların'a bizlerde çarpıldık geçmiş olsun...Şimdilerde ÇBS Şirketleri ve patronlarının itibarları yerlerde sürünüyor umarım tekrar ayağa kaldırıp itibarlarını yine yeniden kazanırlar..Cumhuriyet,tebrikler...

4. itibar dediğin nedir ki günümüzde .
    iki alla iki süsle al sana itibar.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    itibar dediğin nedir ki günümüzde .
    iki alla iki süsle al sana itibar.
    akant2017 kardeş, Aynen dediğiniz gibi haklısınız..Yaşam felsefesi,anlayış o yönde olduğu sürece itibar varmış yokmuş fark etmiyor hatta itibarsız olanların sırtını sıvazlıyor alkışlıyorlar yani günümüzün en iyi ahlaksızlık yatırımıda diyebiliriz..Demekki tam da çavuşoğullarıyla örtüşüyor ..

6. napolyon ları hortumlayan .ne vatandaşı ne bankaları ne de devletinin üzerinde tüyü bitmedik yetim hakkı olan devletin birikimlerini hortum layıp lüks şaşa içinde Allahın bizlere tanımış olduğu bu zaman dilimde zevki sefa yapıyor.dünyanın neresine gitsen sistem aynı.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    napolyon ları hortumlayan .ne vatandaşı ne bankaları ne de devletinin üzerinde tüyü bitmedik yetim hakkı olan devletin birikimlerini hortum layıp lüks şaşa içinde Allahın bizlere tanımış olduğu bu zaman dilimde zevki sefa yapıyor.dünyanın neresine gitsen sistem aynı.
    Ne hortummuş bu ya bize bi damla su yok nasıl düzen bu ortada yok önü belli arkası yok yıllar geçti kıpraştığı yok sata sata birşey kalmadı arap atı mı ingiliz tayımı şöyle meydana çıksa 0021kuruşlarda olsada dönse gari ne naz yaptımbe patron bi izahnameye bakar iş

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ne hortummuş bu ya bize bi damla su yok nasıl düzen bu ortada yok önü belli arkası yok yıllar geçti kıpraştığı yok sata sata birşey kalmadı arap atı mı ingiliz tayımı şöyle meydana çıksa 0021kuruşlarda olsada dönse gari ne naz yaptımbe patron bi izahnameye bakar iş
    printaşa lafımız yok .geçmişte tahtası kapanan bir çok şirket var.printaş gözbebeğimiz .bir izahnameye bakar.
    o ona güvenip hisse alan yatırımcıların
    ufak bir yanlış kararı diyelim .

Sayfa 878/988 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •