Sayfa 984/989 İlkİlk ... 484884934974982983984985986 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 7,865 - 7,872 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Bu bi rekor mu, yoksa daha fazlası oldu mu?
    Bu başlığı 65 kişi okumaktadır.(3 üye,62 ziyaretçi)
    3 veya 5 kişinin takip ettiği arasıra 10 kişi olduğu forumda 65 kişi akıbeti belli olmayan faili mechul tescil fakiri olan şirketi neden takip eder.

2. Kasten bir haksızlık yapılıyorsa Allah görüyor. Haksızlıkta payı olan herkes bizden beter olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    3 veya 5 kişinin takip ettiği arasıra 10 kişi olduğu forumda 65 kişi akıbeti belli olmayan faili mechul tescil fakiri olan şirketi neden takip eder.
    dünya gözüyle yeşillendiğini görebilecek miyiz.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    dünya gözüyle yeşillendiğini görebilecek miyiz.
    İnşallah diyelim bizim profesörün dünya gözüyle bizim dünya gözümüz aynıysa neden olmasın .
    Parayla olmayan işlerde var sırası geldiyse olur nede olsa kuyruklarda beklemeye alışkın milletiz gençler pek bilmez bizim ömrümüz yetmezse gençlerin işi zor. Neyi neden bekliyeceklerini bilmezler .
    Sihirli değneğe sihirli söze değil, bir kalem bir kağıt yetkili imza ve kaşe yeşillenmesi için yeter ne baharlar gördük yeşillenmedi.

5. S.A Arkadaşlar zannetmeyin ki peşini bıraktım cevap alamıyordum mahkemeden sonuç çıkmamış mayıs ayına ertelenmiş 45.Milyon dolar istenen arsayı 30. Milyona kadar düşmüş ali bey arsa satılmadan da borsa işi olmuyormuş söylenen bu en son bir arap firması ile görüşülüyormuş.

6. 30.Milyon dolar.

7. öyle kıymetli bir araziyi otuz (30) milyon dolarlık komik ve gülünç bir rakama,fiyata niye neden satsınlar hem arsa satmak gibi bir niyetleri düşünceleri olduğunu zannetmiyorum.. Zaten borsaya dönme gibi bir fikirleri hiçbir zaman olmamıştır..

8.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    S.A Arkadaşlar zannetmeyin ki peşini bıraktım cevap alamıyordum mahkemeden sonuç çıkmamış mayıs ayına ertelenmiş 45.Milyon dolar istenen arsayı 30. Milyona kadar düşmüş ali bey arsa satılmadan da borsa işi olmuyormuş söylenen bu en son bir arap firması ile görüşülüyormuş.
    Eldeki kuştan bize ne fayda olur arsa elinde olursa oynuyacak bir şeyi olur yapsın bedelliyi oynatsın arabı.

Sayfa 984/989 İlkİlk ... 484884934974982983984985986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •