Special Days Image
Sayfa 396/988 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon
Arama sonucu : 7903 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Yönetmeliğe göre 15 gün öncesinden sitesinde yayınlaması lazım 15 güne daha var.
    yanlış anladın spk da yayınladıkları yangın haberinin altındaki kaşe dikkatimi çekti biraz inceledim domoin adresi satın alınmamış dikkatimi çekti.belki önemsiz bir detay ama uluslar arası çalışan bir firma için biraz basit geldi.hiç yazmasalar daha iyi olurdu kaşeye.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yanlış anladın spk da yayınladıkları yangın haberinin altındaki kaşe dikkatimi çekti biraz inceledim domoin adresi satın alınmamış dikkatimi çekti.belki önemsiz bir detay ama uluslar arası çalışan bir firma için biraz basit geldi.hiç yazmasalar daha iyi olurdu kaşeye.
    Şirketlerin internet adresleri olması gerekiyor halka açık şirket olarak kendi sitelerinde spkya gönderdiği belgeleri yayınlaması lazım en önemlisi olağanüstü genel kurul toplantısını 15 gün önceden yayınlamalı domoin adresi belki son gününe kadar bekliyecekler önceden çbs boyanın sitesinin içinde yer alıyordu printaşın özel durum açıklamaları şimdi kendi sitesinde ayrı yayınlanacak ben öyle algılıyorum. Yağrın belki sır küpü açılır.

3. yönetim kurulu için yüzde kaç toplanması gerek bir çoğunluk olması gerekiyormu.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yönetim kurulu için yüzde kaç toplanması gerek bir çoğunluk olması gerekiyormu.
    Salt çoğunluk yarıdan bir fazla merak ettim şimdi printaşta bildiğim kadarıyla oyda imtiyaz yok evet öyle esas sözleşmede bulunan maddelere atıfta bulunuyor. Genel kurulu toplamak için payların dörtte biri yeter yönetim kurulunun karar alabilmesi için % 50+ 1yeterli.

5. Genel kurul kararı kesinlik kazandı mı. Hiç bir resmi kurum sitesinde göremedim. Net bilgisi olan varsa açıklasın lütfen arkadaşlar...

6. 2019 yılında çbs Güçlü Boya sitesinin yenilenmesi gerçekten beni heyecanlandırdı, firma sahiplerinin güzel bir çalışma içinde olduklarını tahmin ediyorum, hayırlısı olsun

Sayfa 396/988 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •