Sayfa 608/988 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 7900 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Ayrılma hakkı tanımaz borsaya dönmez blançolarını açıklamaz yahu patron kafada akıl bırakmadı düşün düşün eh tir işin ne yapsak ne etsek boş koronadan kurtulma şansımız var bu patron dan kurtulma şansımız yok kafamızda buz torbasıyla dolaştırtacak bizi demedi deme ağızda maskeye alıştıkta tepemizede buz torbasına nasıl alışırız bilmem borsaya dönsede dertler dahada çoğalacak bir sürü akrabamızın çıkma ihtimali de var iki ucu çifte değnek bize. Patronun umurunda mı kim bilir nerede boğazın serin sularında keyf çatıyordur bizde buz torbası ile rahatlatmaya çalışırız artık ne yapalım kader bu patron nasıl bir pandemidir 10 yıldır ilacını kimse bulamadı atsan atılmaz satsan satılmaz.

2. gitti gidiyor veya hepsi burada dan satışa koysak meraklısı çıkarmı acaba .tuvalet kağıtları bile 7 senede 1 e 8 kazandırdı...

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    gitti gidiyor veya hepsi burada dan satışa koysak meraklısı çıkarmı acaba .tuvalet kağıtları bile 7 senede 1 e 8 kazandırdı...
    Hırsız malı paketledi zarar da olan bizleriz adamın umrundamı sanmıyorum keyif çatıyordur.Bana yar olmayan onlara zehir olsun Rabbimden diliyorum dermansız derde düşsün mağdur olan kardeşlerimede sabır diliyorum.

4. paket açılmazmı. umut yokmu ...arsa yi paket yaparsa işte o zaman paket oluruz..

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    paket açılmazmı. umut yokmu ...arsa yi paket yaparsa işte o zaman paket oluruz..
    Kardeşim arsayı onlar değerlendirir. Farklı şirket adı altında ikinci hatta üçüncü şahıs üzerinden değerlendirir.Bizlere yolun uzunu görünür.Burada mağdur olanlar birleşip kanuni yollardan dava açıp yemesini engelleyebiliriz.

6. nasıl dava açılacak ,ben çıkamıyorum işin içinden .

7.  Alıntı Originally Posted by kafkaskartalı Yazıyı Oku
    Kardeşim arsayı onlar değerlendirir. Farklı şirket adı altında ikinci hatta üçüncü şahıs üzerinden değerlendirir.Bizlere yolun uzunu görünür.Burada mağdur olanlar birleşip kanuni yollardan dava açıp yemesini engelleyebiliriz.
    bugün gördüm yine arsa fabrika ,okul depo,boya hammadde hiç boşluk yok her alanı kullanılıyor,lakin printaşa faydası varmı ,gerçi normalde printaş borsadan atıldığında çok borçu yoktu diye biliyorum.kefillik falan nipponla çok iyi anlaşması vardı.şirket borsadan çıkarıldığı zaman kar bile açıklamıştı...gün ola hayrola elinde yüklü hisseleri olanlar biliyordur.onlarda sır küpü mübarek..spk desen ne yapıyor acaba küçük yatırımcıyı koruyormu.

8. Bizim şer bildiklerimizde bir hayır olabilir patron ne diyordu evin camdan ise kimsenin evini taşlama kanunlarımız çok güzel fakat makamlara takılıyor umut fakirin ekmeğiymiş bizde mücadele edelim pastamız olsun printaş hiç bir iş yapmasa bile bağlı ortaklarının ortakları var iştirakleri gayrimenkuleri var sabırla beklemekten başka yapacağımız bir şey yok gibi duruyor hayırlısı neyse o olsun Hakkımız olan için adalet yerini bulsun dileğim bu.

Sayfa 608/988 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •