Sayfa 445/989 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. bence hayallerin ve sözün bittiği nokta bundan sonra gerçeklerle yüzleşiriz umarım en kısa zamanda.tosuncuk adres değişikleri ito bence ipuçları veriyor.patron ne demişti genel kurulda mart bu kadroyu.. görme dilekleri.umarım borsaya bir an önce dönsün bizde satıp tatilimizi yapalım bir an önce dileklerimle .

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bizim ağzımızda kıl bitti onun ağzında tüğ bitmez dediğin gibi söz hakkı varda ayıb olmasında ısrarlı aydın havasında kararlı
    çok yazdık ama 2 onur2 hele bilakis sen resmen forumu ayakta tuttun güzel ince ayrıntılar paylaştın.şimdi gerçeklerle yüzme zamanı değilmi yine inşallah diyorum bir an önce dönsün borsa yada satalım 6 yıl dile kolay belki bu hisseye yatırım yapıpta göremiyen vardır.bakalım bize nasip olacakmı.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bence hayallerin ve sözün bittiği nokta bundan sonra gerçeklerle yüzleşiriz umarım en kısa zamanda.tosuncuk adres değişikleri ito bence ipuçları veriyor.patron ne demişti genel kurulda mart bu kadroyu.. görme dilekleri.umarım borsaya bir an önce dönsün bizde satıp tatilimizi yapalım bir an önce dileklerimle .
    Vallahide biz bu tatili hak ettik. Hayatımın ilk tatili olacak kısmet olursa en az bir hafta ıssız ada assız adam muhabbeti kaybolmak.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Vallahide biz bu tatili hak ettik. Hayatımın ilk tatili olacak kısmet olursa en az bir hafta ıssız ada assız adam muhabbeti kaybolmak.
    çalıların arkasından ara ara bakarım ben tatilde de alışkanlık yaptı bu forum bana.yenilere tavsiyede bulunurum ya bak yine hayallere daldık..neyse herkezin gönlünce olsun

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çok yazdık ama 2 onur2 hele bilakis sen resmen forumu ayakta tuttun güzel ince ayrıntılar paylaştın.şimdi gerçeklerle yüzme zamanı değilmi yine inşallah diyorum bir an önce dönsün borsa yada satalım 6 yıl dile kolay belki bu hisseye yatırım yapıpta göremiyen vardır.bakalım bize nasip olacakmı.
    İnşallah derim emaneti teslim eden Ahirete göçenlerede Allah'tan rahmet ailelerine sabırlar dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çalıların arkasından ara ara bakarım ben tatilde de alışkanlık yaptı bu forum bana.yenilere tavsiyede bulunurum ya bak yine hayallere daldık..neyse herkezin gönlünce olsun
    Hint fakiri gibi dolaşmaya gelmiyor alışkanlık yapıyor en iyisi ben tavsiye etmiyeyim uzak dur. Takılıp kalıyor insan.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    https://www.cnnturk.com/yerel-haberl...yangin-1069194

8. 27 Kasım 2014 - 11:31www.borsagundem.com
    TweetlePaylaşLinkedinE-mail
    ZARARDAN KURTULMA ŞANSI BULUNMUYOR
    SORU (1)- PRTAŞ hissesinin tekrar borsaya dönme ihtimali var mı? Elimizdeki hisselere ne olacak?

Murat Ataç

CEVAP-Uzun süredir mali yapısı bozuk olan ÇBS grubuna dahil firmalar hakkında 2011 yılında iflasın ertelenmesi talepli dava açıldı. İflasın ertelenmesi istenen firmalardan birisi de Printaş idi. Dava neticesinde de mahkeme getirilen projeleri uygun bularak firmanın iflasının ertelenmesini kabul etmişti. Karar çerçevesinde şirket alacaklıların baskısından kurtulabilecek ve faaliyetlerini yürüterek mali yapısını düzeltebileceği umut edildi. Ancak aradan geçen süre zarfında firmanın mali yapısında kayda değer bir gelişme olmadı. Bunun üzerine Borsa Yönetimi 9 Eylül 2013 tarihinde aldığı karar çerçevesinde 31 Aralık 2013 tarihine kadar ÇBS Boya ve ÇBS Printaşâ€™ın mali yapısını düzeltmesine yönelik son bir süre verdi. Her iki firmanın mali yapısında bir düzelme olmayınca da yıl sonunda Gözaltı Pazarı’nda işlem gören hisselerin işlem sıraları temelli kapatıldı.
    Printaş zaten işlem gördüğü sırada da teknik olarak iflas noktasına gelmiş olduğunu kabul etmek gerekiyor. Ancak firma yöneticileri mahkemeye başvurarak firmayı ayağa kaldırabileceklerine dair proje sunmuş, mahkeme de bu projeyi uygulanabilir bularak firmanın iflastan kurtulma imkanı olduğu sonucuna vararak iflas ertelemesine gitmişti. Fakat geçen süre zarfında düzelme yaşanmadı.
    Mevcut koşullarda hissenin borsaya dönme ihtimali bulunmuyor. Elinde hisse senedi bulunanların zararlarını ortadan kaldıracak bir imkan da görülmüyor.

Sayfa 445/989 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •