Sayfa 6/989 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 41 - 48 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by Optimist_74 Yazıyı Oku
    Valla acaba hep birlikte hissedarlar olarak yazi mi yazsak? Sizin olayiniz nedir diye? Ne yapiyorsunuz planlariniz nedir diye? Bir bilgi almaya bakalim derim.
    Bimere sikayet kampanyası cozummmmm..diyorum ben yazdım ne kadar çok olursa o kadar etkili olur

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Bimere sikayet kampanyası cozummmmm..diyorum ben yazdım ne kadar çok olursa o kadar etkili olur
    Miraç Kandiliniz Mübarek olsun ..İnşa Allah hakkımızda ,hakkınızda, hayırlara vesile olsun bu mübarek gecemiz..Sayın Akan2017 çok haklısınız fikrinize katılıyorum..Bir örnek dilekçe yazıp burada paylaşan bir arkadaşımız olursa bizlerde o dilekçeyi BİMER'e göndeririz hem aynı ağızdan konuşmuş derdimizi anlatmış oluruz...Teşekkür ederim..Tüm arkadaşlara selam ve sevgiler gönderiyorum..Allaha emanet olun..Not:Sözünün eri olmayan alavere dalavereci Çavuşoğullarının ,eğer iflas kararı vermezseniz ÇBS Printaş ve boyayı borsaya taşıyacağım babında mahkemeye söz verdiğini söylemişti Altın soyadlı bir arkadaş ama bu güne dek pozitif bir gelişme yok..Yoksa dükkanın önünden oyana bu yana geçmek ışıkların yandığını söylemekle pek olumlu yol almamıza vesile olmaz daha önemli girişimlerde bulunmadıktan sonra kendimizi oyalarız diye düşünüyorum...Çayırovaya giden arkadaşlar gücenmesin ayaklarına sağlık..Lütfen alınmaınlar sadece yeterli olmadığını söylüyorum.. Üsküdarlı sosyete ağam lütfen bir derin araştırmada siz yapsanız kıyametmi kopar.. Please sosyete..!!

3. En iyi dilekçe Bimere yazacaksaniz yaşadıklarınızı anlatmak.çektiğimiz zor durumu anlatmak..aklından geleni yaz...

4. Bu mübarek üç aylar ve miraç kandili yüzü suyu hürmetlerine hissemizin borsaya kote olması açısından güzel haberler bekliyorum..Umarım,sözünün ehemmiyeti olmayan fırıldak çavuşoğulları kırk yılda bir kerecik olsun sözlerini tutarlarda yatırımcısına güzel haberler verirler.Aslında bana 2011 yılının ilk aylarında sebepsiz yükselişlerinin (ahmaklık yaptım ,satamadım) borsadan kaçacaklarının ilk sinyallerini vermişti ancak o zamanlar annemin ölümcül hastalığından dolayı basiretim bağlanmış hisse ,para,zarar vs.düşünemez olmuştum..Eğer bu merhametsiz ,acımasız,zalım,vs.çavuşoğulları borsaya geri dönmezlerse Allah benim çektiğim acıları onlara yaşatsın dilerim..Sırf kendi menfaatleri için güzelim şirketi nasılda itibarsızlaştırdılar ayaklar altına aldılar..Allah ıslah etsin..

5. Sayın kartalgaga güzel haberler bekliyorum demişsiniz kaynak sağlam mı bildikleriniz varsa paylaşabilir misiniz teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by printaşzede Yazıyı Oku
    Sayın kartalgaga güzel haberler bekliyorum demişsiniz kaynak sağlam mı bildikleriniz varsa paylaşabilir misiniz teşekkürler
    Selam printaşzede,keşke taze bir duyumum olsa sizlere sevinçli haberler sunsam ama malesef diyorum.. Kardeş,benimkisi sadece temenni ve dilek..İnşa Allah borsaya geri döner diyelim..Karamsarlığımı bağışlayınız ama hiç ümidim yok..

Sayfa 6/989 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •