Sayfa 411/986 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon
Arama sonucu : 7887 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Aynen öyle geçmişinden örnek ve bizler için ders yani benim için önemli bazıları önemsiz görebilir bunları forumda yazdık tartışıldı ve garibanca 40lı rakamdanlardan bahsetti emdinanın zamanında bu rakamları görebileceğinden bahsetti demişti ben ona ve ilgililerine misal olsun belki olabilir neden olmasın diye bende olabileceğini düşünüyorum konu bu 24 bedelsiz verdiğinde 147 den 6.90 düştü dolar kuruna göre hissenin değeri 10.38 dolar ağırlıklı ortalaması bugünkü kura göre 10.38×5.6=58.128 ...10yıldan beri izahname hazırlanmadı. Benim düşüncem bu neden olmasın borsada neler gördük.

2. Valla ağzından bal damlamış resmen. Tespitlerin çok doğru, tek sıkıntı burası Türkiye.

3. Bence de bal damlıyor. Bize olanları, olabilecekleri yazarak bilgilendiriyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Akça Yazıyı Oku
    Valla ağzından bal damlamış resmen. Tespitlerin çok doğru, tek sıkıntı burası Türkiye.
    Burası Türkiye dedinde laflar ağzında düğümlendi sanki yazmak istediğin bir şeylermi var bende öyle sanıyorum.

5. Bu kadar geçen zamanda herşeyi hakkıyla yaparlar mı. ? Yeniden değerlemeleri, birleşmeleri, usd karşısında erimeyi? Özkaynak ne durumda. Bedelsiz potansiyeli olacak mı?. Şu anki pd ne. Gerçekten niyet borsaya dönmemi? Yoksa böyle devam etmek mi? Bizim kanunlarımız çok esnek biliyorsun. Kimine işliyor, kimine dokunmuyor. Yoksa zamanın da petrokent ti sanırım bir günde serbest marjla 9 liradan 99 lira gördüğünü. Zamanında büyük bedelsiz yapmış. Sermaye çok küçükmüş. Zamanının egeeni imiş. Şimdi ne olur bilemeyiz. Bfrenide gördük, brisayı da. 2008 yılından beridir bu hissedeyim, inancımı kaybettiğim için her şeye acaba diye yaklaşıyorum. Dürüstlük sınavını belkide 100 puanla verecek çavuşoğlu. Bizede bu kadar geçen zaman dan sonra, önce çok üzdün, sonra güldürdün. Allah senden razı olsun, hakkım helal olsun demek düşecek. Herşeyi Allah ve onlar biliyor. Biz gerçekleşmeden acaba demeye devam edecez. Saygılar.

6. Bizler bu ülkede çok sıkıntılar darbeler muhtıralar krizler gördük bir montaj fotoğrafla selçuk parsadan Türkiye cumhuriyetinin başbakanı Tansu çilleri dolandırlar haklısın bizimi dolandıramıyacaklar önce paramızı sonra itibarımızı sonra hissemizimi kapamıyacaklar haklısın herkes susarsa nasıl olsa kimsede tık yok yolmaya devam diyenlerle biz çok badireler atlattık yola devam diyenleri bizler ayırabilmemiz lazım ben inanıyorum bunlar yola devam diyorlar. Ne vardır ne bekleniyordur bilemeyiz ticaret hayatı sırlarla dolu bu millet neler gördü neleri atlattık bizler sallanırız hacı yatmaz gibi yine yola devam ederiz kirizden korkanlar hisseleri sattılar dolar aldılar 5 yılda. 1e3 .1e4 kazandıysa bakalım sabrın sonu ne olacak . Bizler şurda bu hisseye inananlar olarak kaç kişi kaldık bakalım 2kere2 kaç edecek.

7. 7.jpg
    İç Yönergenin diğer 6 Sayfasını yükleyemedim.
    Son düzenleme : garibanca; 24-10-2019 saat: 15:39.

8. Genel kurul yapılmış şimdi ne olacak olağan üstü genel kurula pay sahipleri çağrılıyor. Borsaya dönermi dönmezmi

Sayfa 411/986 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •