Sayfa 959/990 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 7,665 - 7,672 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Satış resmiye dökülmesi bekleniyor
    Büyük mobilya firması alacaklı

2. Beklentiyi hiç bir zaman büyük tutmamakda fayda var bu paralar %1 den gelmez

3. Merhabalar Sayın Çbs zedeler İnşallah Cumhuriyetimizin 100. yılı Çbs grubu için uğurlu gelir diyelim.Borsaistanbulda Uzertaş boyanın bile 217,80 TL olduğu bir dönemden geçiyoruz.Sn Çavuşoğlunun hisseyi açarsa ağalığını görelim duyalım.Hisse açıldığında sosyal medyada güzel atılımlar yap al arkana yatırımcılarını herkes birbiri ile yarışsın.Bir sasa da sen ol ne diyelim....

4. Reis,selamlar,merhabalar,iyi akşamlar.. SPK İşlem Yasağı Nedeniyle Pay Duyurusu
    Özet Bilgi
    SPK İşlem Yasağı Nedeniyle Pay Duyurusu
    İlgili Şirketler
    ADESE, AKBNK, AKSEN, ALGYO, ALFAS, ALKA, ANGEN, ASGYO, ASTOR, AGYO, AYGAZ, BYDNR, BERA, BLCYT, BIOEN, BRLSM, BOBET, BORLS, BRSAN, BRISA, CRDFA, CWENE, DMSAS, DERHL, DMRGD, DOAS, DYOBY, ECILC, ENERY, EREGL, ERSU, EUHOL, EUREN, FENER, GWIND, GEDZA, GIPTA, GMTAS, GLYHO, GOKNR, SAHOL, HATSN, HEKTS, HUNER, HURGZ, IHLAS, INFO, IZENR, KRDMD, KARYE, KAYSE, KCAER, KONTR, KOZAL, KZGYO, LUKSK, MEDTR, MEGAP, MERCN, MERKO, MIPAZ, NATEN, NTHOL, PEKGY, PETKM, REEDR, SASA, SDTTR, TAVHL, TOASO, TSPOR, TRILC, TCELL, TUPRS, SISE, THYAO, TTKOM, ISCTR, TURSG, VAKBN, USAK, ULKER, VAKFN, VBTYZ, VESTL, YKBNK, YAYLA, YGGYO, YBTAS ÇBS PRİNTAŞ OTO BOYA VE GEREÇLERİ SANAYİİ. A.Ş.
    PAY SENEDİ
    TRAPRTAS91E0
    PRTAS
    E
    10.000,000
    TL. Nom
    BORSADA İŞLEM GÖRMEYEN TİPE DÖNÜŞEN........................................... ..............Bir açıklama yapabilirseniz memnuniyet duyarım heyecanlanmadım desem yalan olur bu günlerde Printaş isminin böyle şirket haberlerinde geçmesi insanı mutlu ediyor.. Hayırlara vesile olur inşha Allah.. Allah (cc) hastanıza acil şifalar ,sizlerede ailecek kolaylıklar versin..Amin.

5. ÇBS PRİNTAŞ OTO BOYA VE GEREÇLERİ SANAYİİ. A.Ş.
    PAY SENEDİ
    TRAPRTAS91E0
    PRTAS
    E
    10.000,000
    TL. Nom
    BORSADA İŞLEM GÖRMEYEN TİPE DÖNÜŞEN .............Bu günkü şirket haberlerinde okudum..

6.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    ÇBS PRİNTAŞ OTO BOYA VE GEREÇLERİ SANAYİİ. A.Ş.
    PAY SENEDİ
    TRAPRTAS91E0
    PRTAS
    E
    10.000,000
    TL. Nom
    BORSADA İŞLEM GÖRMEYEN TİPE DÖNÜŞEN .............Bu günkü şirket haberlerinde okudum..
    Güzel ve hayırlı bir habere benziyor. 10 bin lot muş ben de 10 milyon diye okudum yanlışlıkla. 🧐🤔🙄
    10 bin lot ile ne olur ki?
    Çbs boya ve Çbs pirintaş'ın akıbeti ne olur diye borsa üstadlarına sordum. Biri fikrim yok dedi, diğeri de artık çöp o hisseler dedi. Ahh ahh. Onun için fazla hırs gözü kör edermiş sözüne göre herşeyi fırsat diye görüp atlamamak lazım. Sonra böyle oluyor.

7. İyi akşamlar reis şirketler kendi paylarını geri alabilir geri alınan paylar tebliğine göre bunların ne amaçla alındığı ve devredildiği spk mevzuatlarına göre yapılır özel durum açıklaması yapılması gerekir gurup şirketleri ve iştirakleri arasında hisse devirleri oluyor gibi bu durumun dahada artacağını düşünüyorum printaş yıllardır karpayı vermedi sermayesini artırmadı gurup şirketleri arasında birleşme bölünme ve karşılıklı iştiraklerden kaynaklanan hisse devirleri printaşın hesabına geçecektir bu hisseler printaşın ortaklarına ya payları oranında eşit şekilde dağıtılacak yada borsaya dönerek bu payların halka satışını yapıp özkaynaklarını artıracak yeni şirketler kuracak yeni şirketlere iştirak edecektir.

8.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Güzel ve hayırlı bir habere benziyor. 10 bin lot muş ben de 10 milyon diye okudum yanlışlıkla. ������
    10 bin lot ile ne olur ki?
    Çbs boya ve Çbs pirintaş'ın akıbeti ne olur diye borsa üstadlarına sordum. Biri fikrim yok dedi, diğeri de artık çöp o hisseler dedi. Ahh ahh. Onun için fazla hırs gözü kör edermiş sözüne göre herşeyi fırsat diye görüp atlamamak lazım. Sonra böyle oluyor.
    S.A Arkadaşlar santa.fe sen çöllüye atacak san bizin çöpe at istersen be kardeşim on senedir sormadığın soruyu bu gün mü sordun da cevap aldın da inandın burada üstat mı yok onur kardeşim veya yazmayan çok üstat var resmi evrakları veya açılacak yeni şirketin internet sitesini takip et öyle basit mi çöp olması adliyelerde adalet gelsin bak nasıl alıyor her kez hakkını on sene sonra yirmi sene sonra fark etmez borsaya kote olduğu gönden bugüne her türlü takke külah ortaya çıkar kaçarı yok sana tavsiyem on senedir sormadığın soruyu sormamış ol ben bire bir tanıyanla muhattabım ve benim gibi kaç kişi daha vardır bu forumda en ufak haberi duyarız on sene önce atıyorum iki yüz bin yatırımcı var ise bu gün sekiz on milyon yatırımcı var ali çavuş oğlu bunu ve halka arzlardan gelen parayı bilmiyor mu sanıyorsun arkadaşın biri yazıyor okumuyormusun dört adet vergi yapılandırma taksiti ödenmiş sence neden ödeniyor! Resmiyet için olamaz mı.

Sayfa 959/990 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •