Sayfa 597/989 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Nostalji iftar duası.Çocukluğumuzun hatırası.Hayırlı ve bereketli ramazanlar dilerim.İnşallah birgün hepimizin yüzü güler.Nasipse döner gelir bağdat'tan yemen'den, nasip değilse ne gelir elden.

https://m.youtube.com/watch?v=tYAadWTBxa4

2.  Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    enni.2005 in talebine içten teşekkür ederim.Gerçekten böyle somut talepler ile bizlere yol göstererek gelmenizi içten kutluyorum.Bu mahkeme tarihlerinde ben ve bir kaç arkadaşımız ile taraf olma taleplerimizi söz konusu mahkemelere ilettik. Ancak bence bu sayının yaklaşık 2400 ky olduğu düşünülürse burada birbirimizi bilgilendirerek bayağı fazla olması için çaba harcamamız gerekli olduğunu düşünmekteyim ve bu arkadaşımıza destek olmamız gerekliliği kanısındayım.....
    Tsk ederim.. Somut bisey yapmak adına yazdım.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Çavuş oğullarını koruyan devlet sonuçlanmıyan sonuçlansada açıklanmayan karar olurmu bu nasıl adalet 10 yıldır kapalı kutu kimseden ses çıkmıyor devlet çavuşların yanında olsun sorun yok yanında olmalıda bizim sorunumuz hep zenginin yanında durmasın bizide bizim haklarımızı da düşünsün bizim umutlarımızı emeğimizi zenginlere yedirtmesin bizim hayallerimizi öldürmesin fakiri zengini suçluyla suçsuzu ayırmak bize düşmez fakat bizim durumumuzda bir çok sorun var ben ciddi şüphelere düşmeye başladım.kayyumları atayan mahkeme kayyumlar bilgi belge gizledi borsa dava sonuçlanmadan borsa kotundan attı bekle bekliyelimde ne bekliyoruz asıl adalet karar vermesi bilgi vermesi gerekirken neden susuyor devlet çavuşlar suçlu olsalardı hapiste olurdular neden hiç bir karar alınmıyor halka açık şirket yükümlülüğü var Cumhurbaşkanı bakanlar devlet adamları uyuyorlarmı yoksa bizi ölene kadar uyutacaklarmı. Televizyonda adalet dağıtanlar dağıtılanları yerine gidiyormu diye takip ediyorlarmı 10 yıl az zaman değil. Adalet böyle birşey yaşıyoruz işte zenginler var olsun mu diyeceğiz bizim emeğimizin çalınmasına devlet göz yummaz umarım kötü düşüncelerden kurtulur bir an önce sonuca ulaşmış oluruz .
    .
    Devletin koruması altında defter değeri 1.5 lira iken borsadan atılmak akıl işi değil defter değeri sermayesinin 5 katı ekside olan borsada işlem gören şirketler var hayret ki ne hayret ne adalet nasıl adalettir herkes sus pus .
    .ÖZEL DURUM AÇIKLAMA FORMU

ÇBS Printaş Oto Boya ve Gereçleri Sanayi A.Ş.

Cumhuriyet Mah., Istanbul Cad. No:140 Çayırova - Gebze

(0262) 744 95 60 (0262) 744 44 69 25/06/2009

Ortaklığın Unvanı

Adresi

Telefon Faks

Tarih

Konu: Sermaye Piyasası Kurulunun Seri VIII, No:54 sayılı Tebligi uyannca yapılan açıklamadır.

Açıklanacak Özel Durum:

Şirketimizin içinde bulundugu mali durum nedeniyle. Yönetim Kurulumuzun 22.05.2009 tarihli toplantısında Türk Ticaret Kanununun 324. Maddesine göre, icra iflas Kanununun 179.maddesi ve devamı maddesi uyarınca iflas erteleme talebiyle Mahkemeye başvurulmasına ve gerekli işlemlerin yürütülmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

Yine aynı gün alınan diğer bir Yönetim Kurulu kararı ile de iflas Erteleme talebiyle Mahkemeye başvurulmasına ve gerekli işlemlerin yürütülmesine ilişkin sözkonusu kararın ilgili Ticaret Mahkemesi tedbir kararı verene kadar halka açıklanmasının Şirketimiz ve yatırımcıları zarara uğrata bilecegi öngörülerek, sözkonusu bilginin gizliligi korunarak Seri VIII No:54 sayılı Ozel Durumların kamuya açıklanmasına ilişkin csaslar tebliginin

15. maddesi geregince halka açıklanmasının ertelenmesine ve tedbir karar verildikten sonra IMKB ve halka duyurulmasına oy birligi ile karar verilmiştir.

Bu çerçevede Kadıköy 4.Asliye Ticaret Mahkemesi Ne yapmış olduğumuz iflas erteleme başvurusu ve bu başvurumuz karara bağlanana kadar geçecek süre içinde Şirketimizin mal varliginin korunması için gerekli muhafaza tedbirlerinin alınması ile ilgili başvurumuz Mahkeme tarafından 23.06.2009 tarihi itibari ile kabul edilerek: Alacaklılara ve Şirketimizin hak ve çıkarlarının dengeli bir şekilde korunması için şirketin faaliyetinin devam etmesi amacı ile; Şirketimiz hakkında 6183 sayılı kanuna gore yapılan ve yapılmış olan ve daha sonra yapılacak takipler de dahil olarak tüm icra ve iflas takipleri, satis ve muhafaza işlemleri gibi tedbir uygulamalarının TIK.'nun 179/6 maddesine göre durdurulmasına yeni takip yapılmamasina, haciz edilen ve muhafaza altina alman ve Şirketin faaliyet alanında kullanılan tesis,eşya, teçhizat,büro malzemeleri ve demirbazlu nin Şirketimiz yetkililerine yeddiemin olarak teslimine şirketin mal varligi olan gayrimenkullerinin ve araçlarının 3.kişilere devir ve temliklerinin ihtiyati tedbiren önlenmesine, 1K.'nun 179/b maddesine göre Şirket Yönetim Kurulu ve Şirket ortaklarının yetkilerinin devamına, ancak Şirket mallarının ve alacaklarının manfaatinin korunması, Şirket envanterlerinin yapılması, iyileştirme tedbirlerine nezaret etmeleri, Yonetim Kurulu ve diger organlarinin işlemlerinin denetiminde görevli ve yetkili olmak üzere ,(..,..,.....Şirketimize kayyım olarak Yurdakul Tunçer,Ugur Gürsoy ve Mehmet Ali Güldal atanmasina, kayyımların münferiden yetkili olmalarına, işletme faaliyetinin kayyım gözetiminde Yönetim Kurulu tarafından sürdürülmesine ve Şirketimizin alacagi tüm kararların kayyım onayına tabi tutulmasına, kayyımların 3'er aylık süreler halinde iyileştirme projesi isleyişi ve şirketin mali durumu ile ilgili olarak rapor ibraz etmesine karar verilmiştir...,,..)

Karar yazisi bugün elimize ulaşmiştir.

Ilgili Mahkeme tarafından verilen tedbir kararın amacı, Şirketimizin malvarlig He faaliyetlerinin hukuki müdahelelere kars korunarak şirketin varligini ve gelirlerini muhafaza edebilmesi, herhangi hukuki bir engelle karşılaşmadan faaliyetini sürdürebilmesi ve özkaynagini güçlendirerek borçlarını ödeyebilecek bir mali yapıya kavuşmasını temin edecek esas karar verilene kadar geçecek sürede. Şirketimizin malvarligi ile faaliyetlerinin hukuki müdahalelere karşı korunmasını temin etmektir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın Sermaye Piyasası Kurulunun Seri:VIIT, No:54 sayılı Tebliginde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda tarafımıza ulasan bilgileri tam olarak yansittigini bilgilerin defter kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve dogru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdigimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz

Rana Kodak ÇBS Holding A.$.

Muhasebe Grup Müdürü Tarih Saat: 25/06/ 2009. 13,20
    yokluğunu aratmıyım.

4. Çbs boya ve Çbs Printaş mağdur aile bireyleri neredesiniz lütfen ses verin..Santa_fe kardeşim,sanada hayırlı Ramazanlar ve iftarlar..Allah razı olsun..2Onur2 küsme darılma zamanı değildir burada herkes seni seviyor hadi gel..

5. Biz hep buralardayız.Kesin çözüm yoluna gidecek iyi haber gelinceye kadar sayfayı seyrek takip ediyorum.İnşallah günün birinde bomba heberler dizisi gelir.Kara talihimiz değişir.Cümleten herkese hayırlı akşamlar.

6. 2onur2 iyice boş bıraktın sayfayı arada bir yazıyordun sayfa canlanıyordu, nerdesin hadi gel seni bekliyoruz maksat arkadaşlığımız bozulmasın sonuçta tahta kapanalı 6 sene 5 ay oldu.Hepimiz için buraya bakmak hobi gibi birşey oldu

7. 2 onur 2 davasından vazgeçti anlaşılan .gerçi vazgeçmese ne olacak abo tüm kapıları kapattı önlemlerini de aldı.şimdi arsayıda istedikleri gibi kullanıyor isim hakkı gelirlerinide kullanıyor.sözde borsadaki bizim gibi hisse sahiplerine ... ...... beklemekten başka çözüm yok..

8. Arkadaşlar covit 19 nedeni ile evlerimizden çıkamaz olduk bu neden ile boya badana işlerini yapmaya çalışıyoruz ve bulunduğumuz şehirde eskiden kalma CBS Tavan boyası buldum ve kendimizin gördüğümüz marka ile boya badana yapıyorum, beklentilerimizi yüksek tutmaya çalışıyoruz, herkese tavsiye ederim...

Sayfa 597/989 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •