Sayfa 532/988 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 7902 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Yeni anlaşmalarla üretim ve satışlarının artması hepimizin yararına olabilir bence.Dedim ya Çbs ürünlerini heryerde satıldığını görmek istiyorum.İnternetten satış bana çok komik ve saçma geliyor.İnternetten boya mı alınır diyesim geliyor.Yanlız kendi tesislerinde en azından iç piyasaya yetecek kadar üretim yapamıyor mu? Ozaman herşey normale döner.Galiba sesimi duydular. Boya lazım olursa nalbura gidip Çbs isteyecem elini çabuk tutsunlar.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    sen ve ben başka kimse yok 2 onur 2
    çok kalabalık olacak çok.çalıların arkası soğuk bayağı..

3. Cümleten geçmiş olsun.

4. Reis biz köşeyi dönecez derken yandık piştik küle döndük burda senin rahatın iyi sen çalılıklardan şikayet etme eğer köşeyi dönersek ilk köşede benim istikamet kutuplar olur iki poşet armut kaptımmı sadıçlarımın yanına tatile gidicem nasıl olsa bir kulp takacaklar görgüsüz bizi unuttu diyecekler sonradan görme diyecekler sanki gösterdilerde sanki biz sona kaldık.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çok kalabalık olacak çok.çalıların arkası soğuk bayağı..
    Az kaldı az marmara çırası bile bunların haline gülecek gündüz feneri gibi dolaşacaklar çalıların arasında. Mahkeme bir derse malı meydana çıkar diye seyret çalıların arkasını.

6.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Cümleten geçmiş olsun.
    geçmiş olsun çümleten gölcük depremine yakın allah sabır versin orda olanlara

7. Cümleten geçmiş olsun afete maruz kalanların Başı sağolsun ölenlerede Allah rahmet eylesin.

8. Bence depreme karşı en iyi koruma yolu karavanda yaşamak.Evin yıkılsa ne devlet nede sigorta kasko hiç bir kurum sana bana ev ve re mez.Gücü yetmez.Karavanda hem canın hem malın güvende olur.Allah herkesi korusun ama önce en etkili tedbirleri almak insanların görevi sonra yinede ölüm yazılmışsa kaderimizde yapacak birşey yok.

Sayfa 532/988 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •