Sayfa 305/988 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon
Arama sonucu : 7897 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    LEVENT1225
    Umut fakirin ekmeğidir.
    Doğru söylüyorsun. Umutta, ekmekte kalmadı artık.

MEHMET52
    Yine başa döndük... bir şey olacağı yok gibi....
    Hayırlı Ramazanlar....
    Evet bir şey olacağı yok. Haber yok. Elle tutulur bir şey yok. Yok Yokk Yokkk. Umutta yok
    Hayırlı Ramazanlar.
    patron dünyalığı sağlam fabrika kira gelirleri 5 al 1 göster isim hakkı kocaman soru işareti .zenginliğin kuralı bu kul hakkından korkmayan zenginler için .bazı arkadaşlarda bende dahil matematik hesabı yapıp komple teoriler yazdık çizdik kimimiz hayal dünyasından kimimiz kişileri burda tutmak için ....bunlarda viçdan yok..viçdan değince 2 onur 2 aklıma geliyor.viçdan yumuşak yastık gibi demişti..bunların yastığı taştan ..ömrü yeten bir ihtimal diyorum 2.vurgun için bunlar tekrar borsaya gelir diye ufacık bir beklentim var ..boşta kaldıkça bakıyorum. fabrika sağlam lakin gözlerimle ayda üç dört kez görüyorum.babaların diktiği tabela orda rahmetli ne emeklerle kurmuştur..inşallah torunları bir çıkış yolu bulur da bizlerde kurtuluruz..umutlarımız azda olsa bitmesin hoşçakalın..

2. Kişileri burada tutmak için yapılan paylaşımlar; kendilerine ve kime ne gibi fayda sağlayabilir?
    Son düzenleme : garibanca; 18-05-2019 saat: 13:50.

3.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Kişileri burada tutmak için yapılan paylaşımlar; kendilerine ve kime ne gibi fayda sağlayabilir?
    ne biliyim pisikolojik olarak rahatlıyordır belki..

4. Vallahi ben her hangi bir sebep bulamadım.

5. Son 10 gun icinde de bu arkadaşlardan bi açıklama gelmez ise onları yarattıkları bu tablo ve yersiz beklentiden dolayi Allaha havale ediyorum.

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. tam 5.5 sene geçti .66 ay yapar fabrika bunca zamanda kaç tl kira elde etti açaba bunların vebalini nasıl verecekler biz ortaklarına....

7. Hadi gözümüz aydın olsun, insha Allah.. Ramazan-i şerifiniz mübarek olsun..Amin..

8.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Hadi gözümüz aydın olsun, insha Allah.. Ramazan-i şerifiniz mübarek olsun..Amin..
    Hayırdır, bir haber mi var?

Sayfa 305/988 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •