Sayfa 673/990 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 7918 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. haberlerde 220 kişi 15 milyar 5 yılda devlete bilinen vergi kaybı zararı ...tüyü bitmedik onca yetim hakkı şirket içi şirketler ve silinen belgeler diyor haberde...

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    haberlerde 220 kişi 15 milyar 5 yılda devlete bilinen vergi kaybı zararı ...tüyü bitmedik onca yetim hakkı şirket içi şirketler ve silinen belgeler diyor haberde...
    akaryakıt şirketlerinde dönen dolaplar .çumhuriyet tarihinin en büyük operasyonu

3. https://mbigpara.hurriyet.com.tr/amp...z-var/1467682/.
    TMSF nın 5 milyar dolar alacağının içinde bu yatırımcıların paylarının, emeği alın teri hakları çoluğunun çocuğunun rızkıda varmıdır bu uzanlar fabrikaları barajlarıda çalmışlarmıdır çalmışlarsa hangi uçaklarıyla götürmüşlerdir bu uzanlar 5milyar doları bond çantayamı koymuşlardır hep bu konuları düşünüyorum da 50 binlirasını bankaya yatırmaya korkan kaç kişi vardır Türkiye de vatandaşın kavalı vardı oda gitti neyi kaldı ruhunu ruhunu dinlendiriyor sabır çeke çeke askerde şafak 550 idi şimdi şafak diye bir şey varmı oda belli değil. Yüce adalet bir gün bizide görür kaşağı da (Ömer Seyfettin) elmanın diyetini koluyla ödeyen bizim diyetimizi neyle ödeyecek.

4. Olmak isterse bir yolunu bulur olur. İstemez ise ne yaparsan yap fayda yok. Hepimiz aynı amaçla bir olsak bile patron işine geldiği gibi hareket eder. Haksız yere hakkımızı yiyen kim olursa olsun kendini kâr etmiş sanmasın. Elbet kârda olduğunu sandığı süre onun için dolacak.

5.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Olmak isterse bir yolunu bulur olur. İstemez ise ne yaparsan yap fayda yok. Hepimiz aynı amaçla bir olsak bile patron işine geldiği gibi hareket eder. Haksız yere hakkımızı yiyen kim olursa olsun kendini kâr etmiş sanmasın. Elbet kârda olduğunu sandığı süre onun için dolacak.
    Bizim şirkette gizli bir patron var borsada olanlar hareketleri görüyor borsayla ilgili olan herkes görür borsaya dönmemesi için hiç bir sebebi yok borsanın dışında şirketin değerini bulacağı bir yer yok iflas etmeyen 24 milyon vergisi olan bir şirket .

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bizim şirkette gizli bir patron var borsada olanlar hareketleri görüyor borsayla ilgili olan herkes görür borsaya dönmemesi için hiç bir sebebi yok borsanın dışında şirketin değerini bulacağı bir yer yok iflas etmeyen 24 milyon vergisi olan bir şirket .
    akar yakıt şirketi 5 milyar vergi borçu var desene onlar bizden daha iyi 5 milyar vergi borçu ne kadar kar yazar bilançoda açaba...

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    akar yakıt şirketi 5 milyar vergi borçu var desene onlar bizden daha iyi 5 milyar vergi borçu ne kadar kar yazar bilançoda açaba...
    Matematikten okulu zor geçtim hoca kolumdan tutup attı sınav sorularının cevaplarını kendi yazmak zorunda kaldı bilseydim hocam size hiç zahmet vermek istemezdim dedim ama zor tabi hoca sınıfta kaldı ben kapı dışarı bir daha seni burda görmek istemiyorum dergibi yüzüme dik dik baktı neyse matematik sorusu ama basit gibi geldi bana %22 veya 25 kurumlar vergisi %25ten hesaplarsak 5 *4=20 milyarın 3 payı şirketin 15milyar 1 payı devletin 5 milyar inşallah bu hesabım doğrudur.

Sayfa 673/990 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •