Sayfa 653/986 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 7888 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Akant sağlık durumunuz nasıl oldu atlata bildinizmi.
    kâğıt üzerinde çok şükür negatif çıktık. tomografide leke içimizde şüphe kaldı .şuan ALLAH a çok şükür iyiyiz.

2. Sevindim geçen sene babamda grip yüzünden hastanelik olmuştu iştahsızlık ve bronşit iltihabı antibiyotik ve serumla atlatabildi vücudu direncini kaybetmişti sıradan grip ilaçlarıyla atlatamadı kendinize dikkat edin

3. 3tane dedikodu duydum holding genel kurul yapacak dendi ondan sonra printaşta olacak denmişti holdingte genel kurul çağrı tarihi tescil edilmiş genel kurul tarihi geçti yapılmış olmalı ama tescil edilmemiş alınan kararlar bakalım tescil edilecekmi printaşta bir kıpırtı yok hiç kıpraşmıyo sihirli bir değnek lazım.

4. tek yapmaları printaşı ne yapıp edip borsaya atmaları ne varsa borsada var..efsane geri döndü manşetleri ile ne kadar yatırımcı çekerler...

5. İnşaat boyaları konusunda efsane geri döndü bence daha fazlası var oto boyaları, matbaa boyaları, sanayi boyaları kim bilir çbs bünyesinde yaşayan kaçtana takke ve külah çıkacak 2. Ve 3. Dedikodu gerçekleşirse efsane borsada tarih yazacak unutulmazlar arasında yaşayacak geçen sene çok umutlanmıştık bu sene ....,

6. dedikodu seans odaların vazgeçilmezleri .hele borsaya dönse ne dedikodular çıkar.sıralama önce printaş peşin den boya peşinden holding kasa tıklım tıklım dolar gelsin projeler .peşin den bir de gyo gelecek dedikodusu ile rakamı hayal bile etmek istemiyorum..of of daldık yine hayallere.hayal kurmak suç teşkil etmiyor umarım..

7. Vallahi okurken tansiyonum fırladı kalbim pır pır yaptı uçacak sandın insan taksit taksit yazar bu ne hepsi birden bi tane daha yazsaydın günahıma girebilirdin bak o zaman suç işlemiş olurdun öbür tarafa alacak bakiyesi yükselirdi kalp dayanmaz oldu artık bekle bekle sabır sabır derken

Sayfa 653/986 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •