Sayfa 676/990 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 5,401 - 5,408 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    tahsisli hisse olarak sermaye arttırımı yapmışlar .15 ten 24 e çıkarmışlar sermayeyi...
    Ortakların Rüçhan hakları kısıtlandı tahsisli sermaye arttırımı şarta tabidir ve pay sahiplerinin hakları kısıtlanamaz holdinge devrolan paylar ya geri dönecektir yada iştirakler kaleminde bizimde holding üstünde karşılığında devrolan hisse oranında hisse devralmış olmamız lazım diye düşünüyorum SPKnın dediği gibi bilgi ve belge konusunda bu kadar gizliliğin bir nedeni olmalı SPK ticaret bakanlığı ve cumhurbaşkanlığı hepsi bir birbirine bağlı hareket ediyor şirketler gibi ne diyeyim hakkımızda hayırlısı olsun yıllardır bekliyorum Rabbim akıl ve beden sağlığımızı devletimizde 5şeri hakkımızı korusun ne diye biliriz sabır.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    şirket içi boşaltma doldurma demişin nasıl oluyorki. ?
    İmalat firmaları halka açık olanlar genelde pazarlama şirketlerine para kazandırıyorlar imalat firması %90ları halka açıkken pazarlama şirketlerinde bu oran tersi oluyor %10 lar seviyesinde imalat firmalarının kar oranları düşürülerek pazarlama firmalarının kar oranları yükseltiliyor imalat firmaları karları azalıp imalat veya yatırım giderleri zarar yazarken piyasa fiyatı düşüyor ve makul seviyede halkın elinden toplanıyor pazarlama firmasındaki karlar konsolide edilmediği bağımsız denetim yapılmadığı için şirket en büyük alacaklı olduğu pazarlama şirketindeki parayı hakim şirketin blançosuna yansıtmıyor bağımsız denetim yapılmış olsa %90 oranında hissesi olduğu pazarlama şirketinden en çok parayı almış olurdu böyle olunca imalat firması zarar pazarlama firması ful kar oluyor rabaklarda da böyle yaptılar üreten şirket zarar ediyor iflası veriliyor hisseler halkın elinde kalıyor pazarlama şirketi kar ediyor adını adresini sicilini değiştirip yoluna devam ediyor.bu şirketlerin bağımsız denetimleri yaptırılmıyor çünkü hisselerin çoğu halkın elinden iflas davaları sırasında toplanıyor sigara parasına çok hisse satmışımdır bilmeden iflas etti diye.

3. al takke ver külah düzen aynı düzen ...piyonlar farklı..

4. Reis,çavuşoğulları senin 10 cumhur altını vereceğini duydularsa gider ayak onlarıda cebe indirmeden gitmezler muhakkak kokarca gazı gibi bir haber salarlar buraya iyisimi burada gece gündüz demeden hizmet veren arkadaşlara bir güzellik yap hayrına sevaptır.. Umut fakirin ekmeği ne yapalım bekleyeceğiz burada nöbet tutacağız çünkü alın terimiz sözkonusu..

5. reis tahta açılsın kesin dedi .ben süpriz haberi garibanca dan bekliyorum ,bir gün çıkacak çalıların arkasından ama ne zaman.......

6. Pandemi yüzündendir mahkemelerde ertelendi hisseler tavan yapacak derken umutlar taban yaptı çalılıkların arkası garanti erkenden kalabalığı girip risk almak istemiyebilir. Reisin 3 daire parası buhar olmuş 10 cumhuriyet altını gelenin yanında hiç gibi olur bizim kayıpta ona yakındır olan oldu çıktığını görsek çöp gibi sıkıntı yapıyor. Yağrın mahkemeden gelecek haber foruma ne zaman düşer bakalım. Olcak olacak umut parayla alınmıyor barajlar bile dolmaya başlamış yaza mahsuller bol olur fiyatlar düşer inşallah maşallah.

7. Dardanel özkaynaklarının 5 katı zarardaydı bir açıldı pir açıldı dardanele sihirli değnekmi değdi ne dediyse şimdide gözünü dışarıya dikmiş.

8. onur kardeş iki buçuk ay önce duymuş dum şimdi yazmak nasip oldu ali bey sermaye artırımında bulunmuş bu duyumumun gerçekleşmesi de mart ayın da gerçeklik kazanır düşüncesindeyim (senin emeğin çok bu forumda) bende mağdurlardan birisiyim yazayım dedim.

Sayfa 676/990 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •