Sayfa 947/990 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 7,569 - 7,576 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Printaş hissedarları,

Doğru kaynaktan ulaştırılan bilgiye göre, şirket sahipleri ciddi uğraşıyorlarmış borsaya dönmek için. Ayrıca hissesi çok olanlar zengin olurlar diye bir açıklama da yaptığı iletildi.
    Çok sevindim. Siz de sevinin diye paylaştım.

2. bahaneleri, ben aslındaları, aklınızla dalga geçer gibi kurulan cümleleri, samimi olmayan hiç kimseyi ve hiçbir şeyi sevemiyorum.

10 yıldır aynı kimdir nedir bilmem ama samimiyet yok bol yalan var

Egeden esen safi rüzgarlara ⚠ dikkat

Arsız
    Adam değil karşımada çıkamaz

3. Sayın Cumhuriyet,doğru ve asılsız haber olsa bile dediğiniz gibi bir kıvılcım bile insanı sevindiriyor çünkü gerek maddi ,manevi gerekse sağlığımız açısından bitirdiler bizi o zalim,acımasız,merhametsiz,insasızlar..Hissesi az olmuş çok olmuş ne farkeder kardeşim herkes kaybettiği alın teri helal parasının peşinde tam 10 yıl oldu zaten o para Kocaman Deve'de bir tüy kadar kalmış zenginlik neyimize keşke tekrar borsaya dönse,küllerinden yeniden doğsa ,yine yeniden umutlarımız yeşerse elbet ona da razıyız..İnşallah aslı ,astarı olan ciddi güvenilir kaynaklara dayanan doğru haberdir..Hakikaten Ali Eşref Çavuşoğlu iyi niyetle,samimiyetle böyle bir çalışma içindeyse Allah yardımcısı olsun o zaman gider Ankara'ya kadar yürürüm Cumhurbaşkanlığı sarayı önünde çadır kurar ÇBS boya ve ÇBS PRİNTAŞ'ın borsaya kote edilmesi işleme açılması için Sayın Cumhurbaşkanından yardım dilenirim..Verdiğin ,paylaştığın güzel haber için teşekkür ederim..Hayırlısı neyse öyle olur İnşallah..

4.  Alıntı Originally Posted by Cumhuriyet Yazıyı Oku
    Doğru kaynaktan ulaştırılan bilgiye göre, şirket sahipleri ciddi uğraşıyorlarmış borsaya dönmek için. Ayrıca hissesi çok olanlar zengin olurlar diye bir açıklama da yaptığı iletildi.
    Çok sevindim. Siz de sevinin diye paylaştım.
    S.A.Bu bilgiyi bende paylaştım ama artık başlangıç için resmi bir evrak lazım yatırımcı dedikodudan ziyade net bilgiler görmek istiyor bu bilgiler şayet doğruysa bir yada iki ay içerisinde net bilgi ve belgeler oluşmazsa insanlar yine hayal kırıklığına uğrar onun içindir ki resmi evrak çok önemli bu resmi evrak işi olduğunda buraya en çok fayda sağlayan onur kardeşime yakışır güzel haber vermek. Ali bey yatırımcının 12 yılını heba etmiş çok hisse az hisse lafı boş laf birde eger bilginiz var ise çbs boya ilemi kote olaçakmış onu yazarsanız seviniriz bende ikisi de var.

5.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    S.A.Bu bilgiyi bende paylaştım ama artık başlangıç için resmi bir evrak lazım yatırımcı dedikodudan ziyade net bilgiler görmek istiyor bu bilgiler şayet doğruysa bir yada iki ay içerisinde net bilgi ve belgeler oluşmazsa insanlar yine hayal kırıklığına uğrar onun içindir ki resmi evrak çok önemli bu resmi evrak işi olduğunda buraya en çok fayda sağlayan onur kardeşime yakışır güzel haber vermek. Ali bey yatırımcının 12 yılını heba etmiş çok hisse az hisse lafı boş laf birde eger bilginiz var ise çbs boya ilemi kote olaçakmış onu yazarsanız seviniriz bende ikisi de var.
    2 onur 2 ver bomba haberleri resmi belgeli,bir gözümüz kap ta diğeri hisse net te

6. Reis,seni görebiliyorum buradaymışsın ama son önemli habere neden sessiz,kayıtsız,yorumsuz kaldığını pek anlayamadım anlam veremedim yoksa muhakkak bir öngörün olurdu kimbilir belkide vardır bir bildiğin ..selamlar.İyi akşamlar..

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 ver bomba haberleri resmi belgeli,bir gözümüz kap ta diğeri hisse net te
    Umudumuz bir an önce borsaya dönmesi haberi kim verirse versin hepimiz için hayırlı olur inşallah umudumuz gerçekleşirse yolumuz hayallerimiz olacak hayallerimiz için ise bir hedef ortaya koyacağız hayat bi döngü dün diye başladığımız noktadan bugün diye söz ettiğimizde ömür nekadar kısaymış diyoruz kayıplar ve kazançlar kişiye göre değişiyor kimi zamanı kayıp kimi parayı kayıp olarak görüyor işte bizim imtahanımız ne umduk ne bulduk arayışımızın temelinde çbs printaş var umudumuzun gerçekleşmesi ve hayallerimizi yaşama ve yaşatmak adına Rabbim herkese hayırlı ömürler versin.

8.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Reis,seni görebiliyorum buradaymışsın ama son önemli habere neden sessiz,kayıtsız,yorumsuz kaldığını pek anlayamadım anlam veremedim yoksa muhakkak bir öngörün olurdu kimbilir belkide vardır bir bildiğin ..selamlar.İyi akşamlar..
    Bildiğim tek şey reis hiç kimse yaptığı bir şeyin bozulmasını istemez devamını sağlamak büyütmek için mücadelesini verir çbs printaş yönetimide ve çbs printaşın halka arzına izin veren makamlarda büyümesini gelişmesini ister yıkmak her zaman kolaydır yapana sormak lazım bu yüzden ben umutluyum aynı duyguları yaşadım birlikten kuvvet doğar denen kavram vardır ve ayakta tutmak için sabır ve mücadele gerekir bizler üzerimize düşen görevi yapıyoruz yönetimin ve yetkili makamlarında zamanı gelince sorumluluklarını yerine getireceğine inanıyorum.

Sayfa 947/990 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •