Sayfa 126/193 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

1. Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
    Vassago ve monaroza tablolar için çok teşekkürler.
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
    2017 - 9 aylık bilançolardan incelediğim ve beğendiğim tek şirket CEMTS oldu.

Mali yapısı sağlam, satış ivmesi gayet iyi, esas faaliyet karlılığı artan, varlık satışı nedeni ile bu çeyreğe ait tek seferlik yüksek kar ile beraber net kar rakamı da gayet güzel. Varolan kar rakamına göre fiyatı iskontolu bence ve ayrıca 4. çeyrek için de karlılık adına daha iyi performans göstereceğini düşündüğümden kayda değer prim potansiyeli barındırdığını düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

4. Tablomda bir dönem kayması var.Dün fark ettim fakat iş yoğunluğu yüzünden düzeltilmiş halini gönderemedim.

Polaris abiye teşekkür ederim uyardığı için.

Herkese iyi seanslar...
    Stop Wishing Start Doing

5. Kolon eklenince düşeyara formülünü düzeltmek gerekiyordu,sağolsun Polaris Abi'nin gözünden kaçmadı.Tekrar teşekkür ederim.

Değerlemelerimde öne çıkan hisseler ISYAT/TAVHL/VESBE

Hepsinle ilgili tabloları paylaşmaya çalışacağım...
    Stop Wishing Start Doing

vassago merhaba,
    Önemli olan yardımlaşmak kardeşim.Sizlerde çok sağolun.
    Bu seneyi kapattım.Şimdi, bu ve önümüzdeki dönemi araştırıp yeni inciler peşine düşücem.
    Bakalım,nasip.Boş durmam, birkaç tabloda ben ekler itirazlarınızı beklerim.
    Bol kazançlar,esenlikler dilerim...
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

7. Bu arada önemli bir bilgi de vereyim. Mart ayında yayınlanan bağımsız denetim stantardı temel analizciler için önem arz ediyor. Şöyle ki;

Bağımsız denetim standartı-701 Kilit Denetim konularının bağımsız denetim raporlarında 2018 dönemi ile bildirilecek olması yatırımcılar açısından önemlilik arz ediyor.

Çok önemli bir okuma olacak bizler için.

Güzel bir haftasonu dilerim...

8.  Alıntı Originally Posted by vassago Yazıyı Oku
    Bu arada önemli bir bilgi de vereyim. Mart ayında yayınlanan bağımsız denetim stantardı temel analizciler için önem arz ediyor. Şöyle ki;

Bağımsız denetim standartı-701 Kilit Denetim konularının bağımsız denetim raporlarında 2018 dönemi ile bildirilecek olması yatırımcılar açısından önemlilik arz ediyor.

Çok önemli bir okuma olacak bizler için.

Güzel bir haftasonu dilerim...
    Biraz daha acarmisin konuyu ?

Sayfa 126/193 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •