Sayfa 140/193 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

1.  Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Yalın hocam, Arkadaşlar merhaba,
    Sizi biraz meşgul edebilirmiyim?

Örnek olarak ADEL bilanço rakamlarının tamamında 2017 yılı için .000 yada son 3 rakamı atmanın anlamı nedir.
    Başka bazı bilançolarda da karşılaştım. Tek tek incelediğim için görüyorum.Koca koca şirketler KAP'a yanlış yada eksik bildirimler yapıyorlar.

Hocam merhaba,

şunu dosyanın en başında demeden mi yapmışlar:

Sunum Para Birimi 1.000 TL

Eğer öyleyse baktığın yerde, bana da nerden baktığını iletirsen incelemek isterim.

Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Hocam merhaba,

şunu dosyanın en başında demeden mi yapmışlar:

Sunum Para Birimi 1.000 TL

Eğer öyleyse baktığın yerde, bana da nerden baktığını iletirsen incelemek isterim.
    Sayın RAVİ merhaba,
    Sayenizde öğrendim.Teşekkür ederim.

KAP'a gönderdikleri bilançoda varmış. (Satır 14 te.)
    İyi de neden böyle yaparlarki. İş çıktı yine.
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Sayın RAVİ merhaba,
    Sayenizde öğrendim.Teşekkür ederim.

KAP'a gönderdikleri bilançoda varmış. (Satır 14 te.)
    İyi de neden böyle yaparlarki. İş çıktı yine.
    evet ilk farkettiğimde ben de böyle düşünmüştüm. işin kötüsü bundan kaynaklı hatalı ve kolay farkedilemeyecek bilançolar görmüştüm üstelik eğer yanlış hatırlamıyorsam bist 30 (imkb30) içinde.

diğer konularda da MKK benim maillerimden usanmış olabilir , yine de mailleri cevapsız bırakmıyorlar, istediğim düzeltmelerin yarısını yapıyorlar en azından bu kadarına nazar değmesin diyelim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
    Hisse senedi yatırımı yaptığını sananlar ve sosyal medyada kaybolup da tekrar sosyal medyada kendine yol arayanlar, boşuna yoruluyorsunuz...

https://www.borfin.com.tr/egitim/Ice...14&UrunID=2299
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

5. sosyal medya veya hesap makinası hangi mecra olduğu önemli değil. araştırmaya ve çalışmaya ilginiz yoksa, "Yapmaya" başlamamışsanız eğitim ile sadece birilerini zengin edersiniz. İlgisi olan için yeter ve gerek olan soru sormak ve usanmadan, her zaman temel bir şüpheyle sormak becerisidir. Şüphe her şeyin anahtarıdır, eğer bizatihi bir kilit değilse.

6. Yalın bey Gersanı incelermisiniz Teslay,la elektrik şarj istasyonu gizlilik anlaşması yaptı.eskiden Yataş la Gersanı önermiş tiniz bu haber bana orta vade süper haber gibi geldi siz nedersiniz

7.  Alıntı Originally Posted by ÇERKEŞLİ Yazıyı Oku
    Yalın bey Gersanı incelermisiniz Teslay,la elektrik şarj istasyonu gizlilik anlaşması yaptı.eskiden Yataş la Gersanı önermiş tiniz bu haber bana orta vade süper haber gibi geldi siz nedersiniz
    Hatırlatmak isterim Katmr'de Abd'de bir şirketle benzer gizlilik anlaşması yaptı sonuç alınamadı..Dikkatli olmakta fayda var.

8.  Alıntı Originally Posted by sezer32 Yazıyı Oku
    hatırlatmak isterim katmr'de abd'de bir şirketle benzer gizlilik anlaşması yaptı sonuç alınamadı..dikkatli olmakta fayda var.
    sonuc alınamadı degıl fabrıka bıtmedı

Sayfa 140/193 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •