Sayfa 142/193 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

1. Et ve süt kurumu yerli üreticiden de alıyor sizin yazdığınız yazı siyasi amaçlı alış fiyatı basında var ambalajlama ve lojistik maliyeti yansıtıyor marketler ithal etler sadece​ tek satmiyor bilgi sahibi olup yazın ......

ytd
    Son düzenleme : nakama; 11-12-2017 saat: 08:04.

2. Yalın bey gerel incimi diye sormuştum bakarsanız sevinirim.saygılar

3. Merhaba hisselerin Temel analizini yapabilmek için takip edebileceğimiz bir site önerebilirmisiniz? Daha önce işyatırım kullanıyordum sektör sektör firmaların sermaye kar favök pd/dd değerleri vs. Aynı sayfada görüntüleyebiliyordum şuan biraz değiştirildi ve eskisinde kadar kullanımlı değil bence yardım edebilirmisiniz?

4.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    emin in ureticisi oldugunu bilmiyordum tesk ...
    cok kiymetli oldu bu bilgi banvt deli fisek
    Bimde satilan Ucuz etlerin üreticisi banvit. Ama emin in tüm ürünlerini banvit mi üretiyor o konuda bilgi sahibi değilim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by ÇERKEŞLİ Yazıyı Oku
    Yalın bey gerel incimi diye sormuştum bakarsanız sevinirim.saygılar
    Forumu çok ihmal ediyorum farkındayım ama inanın çok yoğunum

GEREL bence gelecek güzel günlere hazırlık yapıyor, nazarımda kıymetli bir inci adayıdır. Fiyatı yarın bir gün düşer yada yükselir birşey diyemem ama atılan imzalar çok kıymetli bence. Ve bu doğrultuda uzun vadeli ciddi potansiyel barındırdığını düşünüyorum.
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by KRASAVCHİK Yazıyı Oku
    Merhaba hisselerin Temel analizini yapabilmek için takip edebileceğimiz bir site önerebilirmisiniz? Daha önce işyatırım kullanıyordum sektör sektör firmaların sermaye kar favök pd/dd değerleri vs. Aynı sayfada görüntüleyebiliyordum şuan biraz değiştirildi ve eskisinde kadar kullanımlı değil bence yardım edebilirmisiniz?
    Ücretsiz web sayfaları bir süre sonra veri paylaşmayabiliyor yada değişiklikler oluyor vs. Temel analizi ciddiye alıp ya kendiniz excell vs üzerinde programlar hazırlayın yada ücretli temel analiz programlarından birini edinin derim.
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

7. Güzel yorumlar ve bilgiler paylaşan arkadaşlarıma selamlar.

8. Yalın Hocam, yeni puanları ne zaman açıklayacaksınız ?

Sayfa 142/193 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •