Sayfa 166/193 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

1.  Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Sizce de bu şirkette ilginç bir durum yokmu?

Müthiş gözüküyor kimmiş bu

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku

Güzel bir hisseye benziyor üstat yanlız hissenin fiyatı nedir? Hangi hisse dataylarina bakmak lazım.simdi fk oranı nedir bilmiyorum.Hissenin adı fiyatı yok bizde ucundan bakalım

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Bi Sinyal versen hocam kaçırmayalim güzelim şirketi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Maşallahı var hocam 😋

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Müthiş gözüküyor kimmiş bu

Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Güzel bir hisseye benziyor üstat yanlız hissenin fiyatı nedir? Hangi hisse dataylarina bakmak lazım.simdi fk oranı nedir bilmiyorum.Hissenin adı fiyatı yok bizde ucundan bakalım

Alıntı Originally Posted by ÇERKEŞLİ Yazıyı Oku
    Bi Sinyal versen hocam kaçırmayalim güzelim şirketi

Twitterda da, burada da biriniz de demiyor ki acaba neden böyle

Tamam ucuz kalmış gibi görünüyor ama; Piyasa şirkete güvenmiyor mu? Yoksa farkedilmemiş mi?

Yoksa son dönemde artmış olan karlar önümüzdeki dönemde azalacakmı? Bundan dolayı mı hisse fiyatı yukarı gitmiyor? Gibi gibi gibi sorulması ve cevaplanması gereken o kadar konu varken herkes direk hisse ismini soruyor

Ben yıllardır hep söylüyorum ve yine söyleyeceğim; herhangi birinin söylemesi ile, methetmesi ile, tavsiyesi ile, pazarlaması ile vs vs hisse alıp satmayın, hele yatırım hiç yapmayın... Alım satım kararlarınızı kendiniz verebilmek için şirket seçimlerinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenin ve kendi tasarruflarınıza kendiniz yön verin. Ben bu işi size öğreteyim iddasında kesinlikle değilim, sadece beraber fikir alışverişi yapalım istiyorum ve bu doğrultuda bu konuya tekrar dikkat çekmek istemiştim Elbette bu tür fikir alışverişine ihtiyacı olmayanlar olabilir ve zaten onlar bu paylaşımlara katılmasınlar.

Şimdi bu şirketin ismini paylaşmadan hep beraber inceleyelim istiyorum Siz şirket hakkında sorular sorun ben cevaplayayım, mali tablosu olabilir, gelir tablosu olabilir, borcu, alacağı, sektörel konumu vs vs. Sonra da hep beraber karar verelim şirket hakikaten ucuzmu kalmış, gelecek dönemler için prim potansiyeli barındırıyormu diye.

Buyrun soruları bekliyorum
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

5. O zaman benim için önemli noktalardan biri borç borc durumu nedir

6. Net karın, esas faliyet karından fazla artmasının sebebi nedir? Tek seferlik bir olay mıdır?

7. Patron kaynaklı endişeler olabilir ayrıca bu güncel zaman ve önümüzdeki süreçte risk barındıran bir sektörde olabilir hocam çimento beya gmyo sektöründe olan bir şirketmidir

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yalın hocam karlı olupda gitmediyse benim ilk aklıma gelen sahipleri piyasa sahiplerine güvenmiyorsa ciddiye almamış olabilirmi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 166/193 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •