Sayfa 189/193 İlkİlk ... 89139179187188189190191 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

Aziz hocam kendi yuvana hoşgelmişsin.
    Analiz için ayrıca çok teşekkürler.
    Tüm forumdaşların da yeni yılı, kutlu, mutlu ve sağlıklı olsun.
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by epikur Yazıyı Oku
    Aziz Hocam,
    eline sağlık. Muhteşem bir makale olmuş!
    Böyle yazılanları toplu halde okuyunca yaptığın işin önemi, güzelliği çok daha net anlaşılıyor!
    Umarım bir çok konuyla ilgilenen arkadaş bunları okur, çalışır, uygular ve hakkını verir! Ben kendi namıma temel analiz soranlara senin bu sayfanı vereceğim.

Ben yazından kendi hesabıma çok faydalandım. Arclk şirketi ile kendi tecrübeme göre de detaylı inceleyip ve gelecek çeyrek/ler ciro ve kar gelişimini de hesaba katarak...portföyüme ekledim.
    Hali hazırda vesbe'yi de incelemekteyim. Şirketin karakteri tabi ki çok daha değişik ve ciddi bir temettü geleneği var....ne kadar 2019 karından sadece yüzde 23 oranında dağıtmış olsa da!

Tekrar, eline sağlık ve teşekkürler!

PS: Hisse.net'in...bazı önemli düşüncelerin 'kalıcı' bir adresi olduğunu seninle birlikte ben de idrak ettim şu an.
    Belki bazı yazıları ben de twitterdan bu tarafa geçirip ölümsüzleştirebilirim! )

2010 tarihli yazılarımın halen arşivte bulunduğunu şimdi gördüm ve duygulandım!

Soran arkadaşlar oldu özelden...twitter adresimi: @bulentatik_epik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by epikur Yazıyı Oku
    Aziz Hocam,
    eline sağlık. Muhteşem bir makale olmuş!
    Böyle yazılanları toplu halde okuyunca yaptığın işin önemi, güzelliği çok daha net anlaşılıyor!
    Umarım bir çok konuyla ilgilenen arkadaş bunları okur, çalışır, uygular ve hakkını verir! Ben kendi namıma temel analiz soranlara senin bu sayfanı vereceğim.

Ben yazından kendi hesabıma çok faydalandım. Arclk şirketi ile kendi tecrübeme göre de detaylı inceleyip ve gelecek çeyrek/ler ciro ve kar gelişimini de hesaba katarak...portföyüme ekledim.
    Hali hazırda vesbe'yi de incelemekteyim. Şirketin karakteri tabi ki çok daha değişik ve ciddi bir temettü geleneği var....ne kadar 2019 karından sadece yüzde 23 oranında dağıtmış olsa da!

Tekrar, eline sağlık ve teşekkürler!

PS: Hisse.net'in...bazı önemli düşüncelerin 'kalıcı' bir adresi olduğunu seninle birlikte ben de idrak ettim şu an.
    Belki bazı yazıları ben de twitterdan bu tarafa geçirip ölümsüzleştirebilirim! )

2010 tarihli yazılarımın halen arşivte bulunduğunu şimdi gördüm ve duygulandım!
    Değerli abim buradan sana cevap yazarken ben de 2010 lu yıllara gittim Hakikaten de çok güzel yıllardı, bu forumun bana kazandırmış olduğu en güzel dostlardan biri de sensin, bu yüzden bu forum benim için de çok kıymetlidir.

Twitter daki yazılarını istersen burada istersen de yeni açacağın başlıkta dilediğin gibi paylaş abi, ben zevkle okurum yazdıklarını ve yazacaklarını.

Saygılar değerli abim
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
    Özelden ve buradan tebrik eden ve hoşgeldin diyen herkese çok teşekkür ederim.

Çok sık olmasada kendimce önemli gördüğüm yazılarımı ve analizlerimi burada yine paylaşmaya devam edeceğim. Umarım faydalı olur.
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

5.  Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Özelden ve buradan tebrik eden ve hoşgeldin diyen herkese çok teşekkür ederim.

Çok sık olmasada kendimce önemli gördüğüm yazılarımı ve analizlerimi burada yine paylaşmaya devam edeceğim. Umarım faydalı olur.
    Aziz bey hoş geldiniz,analiz ve yazılarınızı okumak ayrı bir zevk,teşekkürler...

2000 yılından itibaren 2-3 sene hariç borsa oyuncusuyum... yalın hocamı eskiden takip ederdim.. şimdi görünce de sevindim...gelir gelmez tabiri caizse döşediği yazı da çok anlaşılır ve damar olmuş... çok teşekkürler yalın hocam, hoşgeldiniz... BIST in, temel analiz kapsamında değerlendirilerek yükselen seviyeli ve olması gereken bir borsa meydanı olması dileğiyle...sizin gibi üstatlarla belki ümitvar oluruz...ben şimdilik BIST hakkında ümitsizim, bu nedenle de teknikle daha çok ilgileniyorum... hayırlısı..

7. Harika ve çok eğitici bir analiz . Paylaşım için çok teşekkürler

8. Aziz eskilerden olmaya başladın yaşlanıyorsun
    Çok faydalı olan eskilerden fazla kalmadı.
    Gerçekten hep dediğim gibi bu alemde nadir bulunanlardansın. Teşekkürler...
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Sayfa 189/193 İlkİlk ... 89139179187188189190191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •