Sayfa 53/193 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,788
    Opera kullanırsanız belki düzelir bir de ,
    Ayarlardan da VPN on yaparsanız yasaklar da kalkar .

Alıntı Originally Posted by trumbler1 Yazıyı Oku
    Ben kullaniyorum.bende de aynı sorun oldu.adamlari aradım benim PC ye bağlandı Adobe yüklüydü başka bı yerden bı yeri açtılar hocam ama nereyi açtılar bilmiyorum😀

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayın HoldVL hoş geldiniz.
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    İki gündür MRSHL şirketini incelemek için pc başına oturuyorum ama programdaki sorunu gideremediğim için bir türlü adamakıllı inceleyemedim şirketi.

Alternatif yollardan bakabildiğim kadarı ile bir kaç tespitimi paylaşayım bari. Çok geç kaldı çünkü.

Sektöründe kendisi ile beraber iki şirket var, MRSHL temel verileri DYOBY şirketinden çok daha iyi ama son iki gündür de DYO aldı başını gitti

MRSHL düşük sermayeli ve halka açıklık oranı az olan bir şirket. Mali yapısında sorun olabilecek bir durum göremedim ama çok üretken bir şirket de değil, zira 2014 den bu yana özsermayesi 108 milyon lira ile 103 milyon lira arasında dalgalanıyor. Gelir tablosu hafif toparlanma sürecinde ama çok yeterli bir ivmeye henüz sahip değil. Dolayısıyla bist rekorlar kırarken bu şirketin fiyatının yerinde sayıyor olması çokta anlamsız değil. Piyasanın ilgisini çekebilmek için karlılık anlamında daha ciddi efor sarfetmesi lazım.
    Sn yalın dyo da bayilerden satışların çok iyi olmadığı bilgisini aldım.Bilanço öncesi birilerinin alıcı çekmek için fiyatı yukarı çekip beklenti yaratarak mal çıkma hareketi olabilir.

Alıntı Originally Posted by bluefish Yazıyı Oku
    Sn yalın dyo da bayilerden satışların çok iyi olmadığı bilgisini aldım.Bilanço öncesi birilerinin alıcı çekmek için fiyatı yukarı çekip beklenti yaratarak mal çıkma hareketi olabilir.
    Merhaba,Araştırmanız için teşekkür ederiz. O zaman geriye şu kalıyor.
    Birileri resime daha genel ve daha farklı bakıyor olmalı.
    Belediyeler?,cadde sokak düzenlemeleri?,Kentsel tasarım projeleri?
    Onca işlem boşa yapılmıyor.YALIN kardeşim teknik analizdeki işlem patlamalarını gösterdi.
    Bu arada fiyat değer birbiri ile karşılıklımıdır onu bilemem.
    Esenkalınız...

5.  Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    GENTS 20 yıldır takip ederim.Düzenli temettü ve bilançosu ile oldukça istikrarlı idi.
    Ama şimdi bakıyorum eski makine parkurunu alıp TÜRKİYE de monte etmek için İtalyadan LİRİ yi satın aldı.
    Satışlarından daha fazla satışların maliyeti oldu.(LİRİ İtalya için.)
    Hangi akla hizmet ise.Veri tabanındaki değerler çok iyi.Ancak piyasa fiyatlamıyor yada bekliyor.
    Aslında takip ettiğim kadarı ile fuar satışlarıda çok iyi.Teşvikte aldı. Ama, ama, ama, gerisi henüz gelmedi.

Veri tabanı mükemmel.

Emeğinize sağlık.Bu tablo kesinlikle kolay çıkmıyor.
    Stop Wishing Start Doing

Alıntı Originally Posted by vassago Yazıyı Oku
    Veri tabanı mükemmel.

Emeğinize sağlık.Bu tablo kesinlikle kolay çıkmıyor.
    Teşekkür ederim.Bol kazançlar.

7. Hisselerin özsermaye karlılıklarını fk ve pddd oranları toplu görebileceğim bir yer varmı?

8.  Alıntı Originally Posted by alidesidero Yazıyı Oku
    Hisselerin özsermaye karlılıklarını fk ve pddd oranları toplu görebileceğim bir yer varmı?
    https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...ar.aspx#page-5

Buradan sektörel bazda bakabilirsiniz.

Sayfa 53/193 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •