Sayfa 54/193 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

1.  Alıntı Originally Posted by Sunay Yazıyı Oku
    https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...ar.aspx#page-5

Buradan sektörel bazda bakabilirsiniz.
    Gayet güzel, teşekkür, ancak özsermaye karlılığı yok, banada asıl o lazım

2.  Alıntı Originally Posted by alidesidero Yazıyı Oku
    Gayet güzel, teşekkür, ancak özsermaye karlılığı yok, banada asıl o lazım
    http://bigpara.hurriyet.com.tr/analiz/oran-analizleri/
    Bir de burası var. Yalnız burada senetlere tek tek bakabiliyosunuz ve sanıyorum üye olmak gerekiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Yalın hocam bir zamanlar 1.45 den kront dedim bana göre degil dediniz kayserili38 hisse 20 tl oldu.şimdide dmsaş diyorum uzunda potansiyel çok fazla zirvede kırıldı ilerde bunuda yazarım size

D5102 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sanırım yazacaksınız bu gidişte güzel tespit

4. Mndrs gibi orta derinlikte küçük fiyatlı hisselerde kademe kilitleyen sülüklerden nasıl kurtulunur,tezgahları nasıl bozulur?

SPK,BIST neden görmezden geliyor,şikayet dilekçesi yağdıralım,önlem alınmasını isteyelim.Hatta bu konuda çözüm önerileri üretilmesi için Hisse net başlık açmalı.

İlk seans eşleşmesinde tahtayı kilitleyebilecek boyutta kafaya gelen emirler gönderenler belli,Meksa,Gedik,Yapıkredi,Piramit,Yatırımfinans vb.den..
    Tezgah sadece Ky aleyhine işliyor,mecbur ve edilgen bırakıyor,büyükler aleyhine işleyemez bozarlar,yoksa ilgili kurumlar çözüm getirirdi.Bu sülük çete öylesine aç gözlü ki benzer hisselerin tamamında utanmazca hem de hergün kademe kilitleyerek rekabeti,piyasanın serbestçe oluşmasını da engelliyor..çözümü de zor olmasa gerek.

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Yalın hocam bir zamanlar 1.45 den kront dedim bana göre degil dediniz kayserili38 hisse 20 tl oldu.şimdide dmsaş diyorum uzunda potansiyel çok fazla zirvede kırıldı ilerde bunuda yazarım size

D5102 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1.45 deyken çok gitmedi ki kront 3.20 de iken ben aldım son bilancoyu bekledim bilanço iyi gelince bir daha aldım.hatta siz kront sayfasında krontun nakiti nereye gitti diye eleştirip sattığınizi söylediniz.Demekki sizde hesaplayamadiniz.hatta size özelden sordum neden bilancoyu begenmediniz diye.elimde yataş ve uşak var dedim onun için sizden bilgi istedim.siz dediniz uşak trade kağıdı yataş çok primli.siz bunları dediğiniz için ben tabiki hisselerini satmadim.demem o ki burası paylaşım yeri sizde burdan fikir çıkarımı yaparmisiniz.dmsas sizden gördüm incelemeye aldım begenirsem alırım.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İyi akşamlar,
    Sayın Epikur'un kulakları çınlasın.
    SODA

BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by Sunay Yazıyı Oku
    http://bigpara.hurriyet.com.tr/analiz/oran-analizleri/
    Bir de burası var. Yalnız burada senetlere tek tek bakabiliyosunuz ve sanıyorum üye olmak gerekiyor.

liste lazım, filtreleme yapılacak, teşekkür yinede

Merhaba,

BRSAN

BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

Sayfa 54/193 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •