Sayfa 55/193 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

Alıntı Originally Posted by alidesidero Yazıyı Oku
    liste lazım, filtreleme yapılacak, teşekkür yinede
    Merhaba Sn.alidesidero,
    Listeyi yada verileri,dışveri al ile çekmekmi istiyorsunuz? Sağlıklı, toplu veren yok galiba.Eskiden vardı, onlarda sık sık adresi değiştirdiklerinden çok sıkıntılı oldu.Bir ara ekonomi dergileri verdi.Hem yazılı hemde CD olarak sonra tısss.
    Nasıl kullanacağınızı bilemiyorum ancak,
    Alternatif olarak düşünürseniz,diğer verileri kullanarak oran analizi yapabilirsiniz.
    Kolay gelsin.
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

2. Sn Polaris
    Bilançoları excele otomatik çekmek istiyorum.
    Hangi yazılım/program ile yapabilirim?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Sn Polaris
    Bilançoları excele otomatik çekmek istiyorum.
    Hangi yazılım/program ile yapabilirim?

Sn monaroza,
    Şahsen, KAP tan excel dosyasını açıp kendi formüle ettiğim dosyaya copy paste yapıyorum.
    KAP ta aynı isimde bir sürü bilanço kalemi olduğu için defalarca denedim.Çok sıkı kontrol etmek gerekiyor.
    Her şirket kendi kafasına göre davrandığı içinde (sanki bilerek yapılıyor)macro yada formüller bazen çalışmıyorlar.
    O yüzden hep yazıyorum.Verileri birde siz kontrol edin,uyarın diye.
    KAP standart bilançoya geçinceye kadar çözümü böyle buldum.Eh bankalar da geç işliyorlar veriyi, atı alan üsküdara uzanıyor.
    Direk Excelde yapabilirsiniz.Formüllerde elimden geldiğince yardımcı olurum.

4. Aslında en güzeli sizin yaptığınız gibi yazmak.
    Finnet veya matriks üzerinden çekenler varmış ama ben iki yazılımı da kullanmadığım için bilemiyorum

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

KAP ta Eskiden veri dosyaları dizin adresleri vardı. Şimdi baktım onlarda kalkmış.Yada göremedim.

6. Biraz hareketlilik kazandı.

Umarım devamı da görseldeki gibi olur
    Stop Wishing Start Doing

7.  Alıntı Originally Posted by bluefish Yazıyı Oku
    Sn yalın dyo da bayilerden satışların çok iyi olmadığı bilgisini aldım.Bilanço öncesi birilerinin alıcı çekmek için fiyatı yukarı çekip beklenti yaratarak mal çıkma hareketi olabilir.
    Dyo hakkında 14-07-20017 saat 9.58 de hareketinin temeli yansıtmadığını dikkatli olmak gerektiğini yazmıştım.bugün borsagündem de Ankaralı kardeşlerin ky avına çıktıklarını yazıyor.Sayın yalının paylaşımlarından öğrendiklerimiz,yatırım yaparken araştırma ve inceleme yapmadan yatırımcı olmamak gerektiğini bildiğimizden tuzağa düşmekten korunduk.

Alıntı Originally Posted by bluefish Yazıyı Oku
    Dyo hakkında 14-07-20017 saat 9.58 de hareketinin temeli yansıtmadığını dikkatli olmak gerektiğini yazmıştım.bugün borsagündem de Ankaralı kardeşlerin ky avına çıktıklarını yazıyor.Sayın yalının paylaşımlarından öğrendiklerimiz,yatırım yaparken araştırma ve inceleme yapmadan yatırımcı olmamak gerektiğini bildiğimizden tuzağa düşmekten korunduk.
    Merhaba Sn.bluefish,
    Aynen dediklerinize katılıyorum.Kendi göbek kordonunu kendin keseceksinki, ne olup bittiğini anlayasın.
    2.Dönem bilançoda belki ortaya çıkar.İşlem patlamaları gerçeğe dayalımı,yoksa fiktifmi?
    Esenlikler dilerim...

Sayfa 55/193 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •