Sayfa 88/193 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

1.  Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Vassago dostum HEKTS çalışması için teşekkürler. Ellerine sağlık.

Her zaman gözönünde bulundurulması gereken bir şirket bencede. Güncel halini inceleyip, gelecek dönemlere dair bende fikrimi belirteceğim.
    Teşekkürler Yalın Abi.Merakla yazılarını bekliyoruz...
    Stop Wishing Start Doing

2. Merhaba Yalın hocam. Karel vergi dairesine verdiği Beyanname de 28.231.422-TL kar açıklamış. Analiz ettiğiniz günden bu yana takipteyim. Karını nasıl buldunuz? Müsait olduğunuzda yorumlarmisiniz. Saygılar selamlar...

3. Değerli Yalın üstadım,
    Brsan başat hissem ilk yarı finansal verileri beklediğimden de güzel geldi ve de henüz hiç fiyatlanmadı.Duyumlarım 3 vardiya tam kapasite üretimin yıl sonuna da devam edeceği yönünde..bu durumda endekste dönüş olasılığını düşünerek yarınki tavana verilir mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by FREES123 Yazıyı Oku
    Merhaba Yalın hocam. Karel vergi dairesine verdiği Beyanname de 28.231.422-TL kar açıklamış. Analiz ettiğiniz günden bu yana takipteyim. Karını nasıl buldunuz? Müsait olduğunuzda yorumlarmisiniz. Saygılar selamlar...

Merhaba FREE123 hocam.
    Bu rakam vergi dairesi kar rakamı ve konsolide ile değişecektir ama hem önceki yılın aynı dönemine göre hem de bir önceki çeyreğe göre oldukça iyi bir performans. Açıkcası ben bu çeyrek bu kadar büyük bir rakam beklemiyordum. Olumlu görüşüm devam etmekte.
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Değerli Yalın üstadım,
    Brsan başat hissem ilk yarı finansal verileri beklediğimden de güzel geldi ve de henüz hiç fiyatlanmadı.Duyumlarım 3 vardiya tam kapasite üretimin yıl sonuna da devam edeceği yönünde..bu durumda endekste dönüş olasılığını düşünerek yarınki tavana verilir mi?
    Günaydın sayın ÇiftçiDede.

Tavan olurmu bilemiyorum ama bu kar rakamı ile hisse fiyatı bence de iskontolu oldu.

İlk tavana verilirmi demişsiniz de, şayet tavan olursa ben olsam tavanda satmazdım. Özellikle tavana kilitli kalırsa büyük ihtimal devamı gelir.

Sizin adınıza çok sevindim, inşallah tavanlarınız olur
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

6. BRSAN

Kar marjları stabil bir hareket sergiliyor.EFK marjı %12 seviyesinde.Geçen sene %11 seviyesindeymiş.

ROE marjı %10 seviyesinde.

2017-2016/06 çeyreklik verilerinde satışlar %53 artış göstermiş.

Esas. Faal. Karındaki artış ise %70 oranında.

Veriler çok olumlu,tabi ki daha detay bakmak lazım.
    Stop Wishing Start Doing

7. Bu aralar birbirine benzeyenlere sardım

Stop Wishing Start Doing

8. Kardeşler kapatın burayı ben bile bu halimle 7-8 ay önce karel ve uaşak dedim nerdeyse 3 katı gittiler siz ne yapıyorsunuz ne kağıt söylüyorsunuz hikaye eşşek arsısıda vızıldar ama bal yapmaz, piyasa analistleri gibi sulandırılmış lafları bırakın bir iki kağıt daha söyleyeyimmi

Sayfa 88/193 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •