Sayfa 123/193 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 977 - 984 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

1. 3. Çeyrek için son derece yüksek seyreden rafineri marjları sayesinde Tüpraş öne çıkacaktır.
    Onun dışında aksa’dan da iyi bilanço beklentim var.
    Son çeyrek için kront her türlü süprizi yapabilecek potansiyelde. ABD’li gtt adlı büyük bir şirkete yazılım sattılar. Miktarı açıklanmadı. Ancak ben 3-5 milyonluk bir şey olduğunu da düşünmüyorum.
    Şirketin %50’ye yakın net kar marjı olduğu düşünülürse abd pazarında $ ile satacağı her bir yazılım cirosuna ve karına muazzam katkılar yapacaktır.
    Syg

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

Orge'ye ne dersiniz?
    Hem bilançosu-temeli oldukça sağlam hem de beklentileri(potansiyeli) muazzam.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

3. 3. Çeyrekte iyi bekledikleri.

Banvit, Ulusoy elektrik, karel

Cirolarinin iyi olacağını düşünüyorum.

4. Fiyatı görece düşük,bilançosu erken geleceklerden Egser büyük yatırımlarını tamamlamıştı borcunu da bitirmek üzere..hep döviz pozisyon açığı vardı,ilk yarıyılda artık fazlası var.Yine ilk yarıyılda satış miktarı geçen yılın altında kaldığı halde hasılat ve kar geçen yılın üzerinde,karlılık ve ihracat önemli oranda yükselmiş.
    Olağan yıllarda 3.çeyrek seramiklerin en iyi dönemidir,2016/09a göre %100 kar artışı sürpriz olmaz.Önceki zayıf bilançolarda 5,09 gören fiyat şimdi 4,23..%100 kar artışı gerçekleşirse cazip prim potansiyelli..

Alıntı Originally Posted by FREES123 Yazıyı Oku
    3. Çeyrekte iyi bekledikleri.

Banvit, Ulusoy elektrik, karel

Cirolarinin iyi olacağını düşünüyorum.
    Bende Marshall eklemek istiyorum. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın!

6. Yalın hocam .
    ANELE incelemeyi hak ediyor demiştiniz. Son 15 günde yaptıkları sözleşmeler dikkatte alındığında nasıl değerlendirmemiz gerekir?

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

7. 3 ç bilançoları geçmiş yıllara göre kıyaslandığında düzenli şekilde iyi gelen şirketler diyerekten adaylarım; Banvit,brsan,mndrs,konfrt

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçer gider herkes, hikayelerdir geriye kalan...

Arkadaşlar, mali tabloları paragaranti ve iş yatırımdan çekebiliyorduk eskiden. Siteleri yenilemişler. Şu an ulaşılamıyor. Nasıl ve nereden ulaşabiliriz, bilgisi olan var mı acaba? Kap'tan çekmek çok meşakkatli olacak.
    Şimdiden teşekkürler.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Sayfa 123/193 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •