Bu yorum şimdiye kadar geçen zamanda hatalı oldu bundan sonra da çok sert bir ralli ile borsa 3 dolara giderken arkadan baktıracak malesef. Bu yazı yazıldığı günlerde %50 maldaydım, 82 dibinde %100 ++ maldaydım şu an %80 maldayım bir miktar kar al yaptım borç harç kredi kapattım. Bu riske girmeden para filan kazanılmıyor malesef. 3 dolardan hisse senedi alıp düşünce de bir tur ağlar ky...
 Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
Ülke genelinin(ekonomi ile ilgili) öngörüsü aynı mart sonuna kadar deniliyor sonrası daha büyük kriz.
Peki, şöyle düşünelim,
Bu gün seçim ekonomisi uygulanıyormu hemde babalar gibi. belirli kesime bedava ELektrik , satış pazarları, dağıtılan krediler vs vs
Bu güdüşatta Borsanın sürekli düşmesi gerekmez mİ?
Seçim sonrası dağıtılan bu paralar bir şekilde tekrar toplanmaya çalışılacak yani borsa tarafı için bu olumlu bir ekonomik gelişme demek değil mi?
Ama tersten baktığımızda da bu seçim ekonmisine düşmeyen borsa yarında zamlara negatif tepkimi verir?(tam tersi olması gerekir oysa)
Birde global ekonmik kriz sesleri var tabii, Bu durmda gelişmiş ekonomiler piyasaya tekrar para pompalayack beklentileri?
Aslında en güzeli semraynin bir kısmını faize kaydırmak, hatta buralardan dolar almak.