Sayfa 103/368 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2942 madde; 817 - 824 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. 1. seanstaki eğlencei kaçırdımm sağ gösterip sol vrudu yine celebi hermznaki hali anlık sevindirir ve yine anlık pişman ettiirir bence bugun eksi kapatıcaz 33 altında hemde buralaardan teknik grafiği çizmesi için 30 31 araasına yeniden çekicek oradan ihale ve bilançoyla yeniden 34 35 lere olurssa 40 lara olmazzsa 30 üstünde beklemek oda endeksin normal seyretttiğini varsayarsakk yoksa endeks kagıdı imiş gibi rol yapıyor başka hisse olsa enaz buralardan bi %15 20 gibi tepki veirrdi ytd

2. Biraz zor düşer 31 lere...bugun artı kapatır bence 33.9 tahminim

3.  Alıntı Originally Posted by fırat58 Yazıyı Oku
    Biraz zor düşer 31 lere...bugun artı kapatır bence 33.9 tahminim
    ben senin kadar iyimser değilim bekelyip görücez ytd

4. endeks 200 puan çıktı bu düşüyorr nasıl bir bağ anlamadım düşerkende tutunuyorr sal gitsin aşagıya celebi çok bekledin bile

5. mustafa böyle diye diye 34 u gördün daha ne istiyorsun hisseden anlamadım (: 30 gördüğünde tutunmaz burda 25 olcak diyordun bu seviyeler senin için güzel satış seviyeleri bence sat bi tatil yap sağlığına yazık

EVA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by financier Yazıyı Oku
    mustafa böyle diye diye 34 u gördün daha ne istiyorsun hisseden anlamadım (: 30 gördüğünde tutunmaz burda 25 olcak diyordun bu seviyeler senin için güzel satış seviyeleri bence sat bi tatil yap sağlığına yazık

taşıdıgın hise celebi olunca sesli düşünüyrum arada yoksa şikayetçi değil şu an oldugu rakamalrdan bundan sonrası asıl kayışın kopacagı yer hepimiz istiyoruz ki yukarı daha yukarı çıksın ki boş bi beklentide değil işte gün içindeki oynaklık insanı strese sokuyor en iyi ekrana ya hiç bakmamak

7. celebiye bağladıgin paraya acil ihtiyacın yoksa cok takılma günlük hareketlere 30-31 lere geri de gelebilir elbette duzeltme yapa yapa hedefine varacak ama eninde sonunda hak ettiği seviyelere gelecektir (:

8.  Alıntı Originally Posted by financier Yazıyı Oku
    oooo. çok düşecekmiş hemen satalım (:
    Aman kardeş sen hisselerini bırakma, çocuklarına bırakırsın bu gidişle zaten.

Sayfa 103/368 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •