Sayfa 150/368 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 2941 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. valla boşaltmamı artık her neyse 35 lere tekrar düşecek gibi bu haftaa ytd inş yanılırım

2. 2018 TURİZM'DE DOLAYISIYLA HAVACILIK SEKTÖRÜNDE REKOR BEKLENİYOR ,, SİZCE GUDUMSUZ ÇELEBİ NE DİYOR BU DURUMA ACABA ??

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, 2017 yılını 31.4 milyon turist ve 26 milyar dolar civarı turizm geliriyle tamamlamayı öngördüklerini söyledi. Kurtulmuş, 2018 hedeflerine ilişkin, "Önümüzdeki yıl en az 35 milyon turist hedefliyoruz. Daha üstü de mümkün" diye konuştu.

"TEŞVİKLERİ 12 AYA YAYACAĞIZ"

Turizm teşviklerini 12 aya yayacaklarını da dile getiren Kurtulmuş, "Çin, Hindistan ve Endonezya'nın kapılarını çalacak, onları Türkiye'ye davet edeceğiz. Turizm yelpazesini genişleteceğiz" dedi.

TURİZMDE RUSYA ETKİSİ

Güvenlik endişeleri ve Rusya ile yaşanan uçak krizinin en ağır etkilediği sektörlerin başında gelen turizmde, 2014 ve 2015'te 36.8 ve 36.2 milyon olarak gerçekleşen yabancı ziyaretçi sayısı, 2016'da 25.3 milyona gerilemişti. Türkiye ekonomisi, Rusya etkisi ve güvenlik endişeleri ile 2016'da 11 milyon turist ve sekiz milyar dolar gelir kaybetmişti.

Rusya ile ilişkilerinin yeniden normale dönmesi ile birlikte sektörde hızlı bir toparlanma yaşanıyor. Rus ziyaretçi sayısındaki artış, turizmdeki toparlanmanın en büyük belirleyicisi konumunda.

Kültür ve Turizm Bakanlığı verilerine göre 2017'nin 10 ayında yüzde 495 artışla 4.57 milyon Rus Türkiye'yi ziyaret etti. Geçen yılın aynı döneminde Türkiye'yi yaklaşık 767 bin Rus ziyaret etmişti.

3. o lotlari kim aldi kim satti..

4. gunluk pastada gozukmuyor akyatirim, 3 gundur en iyi alici

5. vay be 30675 adet aciga satis olmus 38.02ve 38.26dan dunku is belli oldu bskalim yetine nasil koyacak

6. 37.000'ye indi bile BU ÇELEBİ HAVA SERVİSİ DENEN ŞİRKETTEN BİR BOK OLMAZ ,BUNU KANIKSADIM,,,NE YAZIKKİ HAVACILIK SEKTRÖRÜNÜN EN BEŞ PARA ETMEZİNE DENK GELDİK DİĞERLERİ ALDI BAŞINI GİTTİ,,

7. Beyler bu haftadan hatta bu aydan umudu kestim hatta bu seneden kağıt aralık sonuna ocak ortasına kadar buralarda sürünür bizde kalakalırız aslında satmak en mantiklisi su durumda ama işte insanın eli gitmiyor ihale haberi gelir gelmez ya aşağı ya yukarı bi gelse çıkarım valla kaç aydır gına geldi sıkıcı bi tahta aksiyon yok tavuk yemler gibi bizi yemliyor yükseldi mi umut düştü mü pişmanlık bi türlü kararlı sert bi çıkış yapamadı insanı da sinir eden de bu zaten beklenti de var olmasa boş deriz ama bi türlü fiyatlara yansıtmıyor istenilen düzeyde zaman desek tam zamanı bakalım ne kadar sürücek bu çile inş yüzümüzü kara çıkarmaz kısa vadede umudum yok seneye kaldı umutlar

8. adamlar bosina 38 letfen 60bin lot cikmadi sabahciktimaz kaldi hepsini bosaltmama
    ateks konya cusan geciyorum

Sayfa 150/368 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •