Sayfa 210/368 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 2940 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. 40,50'den satmadığımıza bin pişman ettirdiler, 51.000 hedef gösterilince insanın eli gitmiyor, ama maalesef hisse karekter yoksunu , 10 iş günü önce 42.000 gör bu gün 30.56 test et borsa %10 bile geri gelmezken %30 geri gelmiş çelebi ,,,BUNLAR KADAR İLGİSİZ UMURSAMAZ BİR FİRMA YOKTUR ,, Sahipsiz olması en büyük etken düşünün ki toplamda 10 milyon işlem hacmi ile 10 günde 200 küsür milyon piyasa değeri erimiş *** olmuş

2. kapattım ekranı eninde sonunda degerine gelecektir kar eden temettü veren bir firma neticede emekli ikramiyesi olur eldeki senetler sinir olmak birşey degistirmiyor zamaninda satmadik bu seviyelerden satmak anlamsız

EVA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 31.700 de 2100 lot alıcı
    31.820 de 7 lot satıcı
    Kademeleri de kendi gibi )))

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Gecenlerde şiyle bir olay oldu...
    Almanyadan malzeme gelecek,15 gun gecti gelen giden yok gonderecek firma kargo uçaklarinda yer olmadıgı için malzemeyi gönderemedigini soyledi, bizi oyaladıginı düşunülerek malzeme iptal edip başka firmadan sipariş verildi...diger firmada turkiyeye giden tum kargo ucaklarinın dolu oldugunu ve malzemeyi en erken 15 gun sonra gönderecegini söyledi !!!!
    Bundan sonra geçen haftadan itibaren bende clebiye yöneldim...
    Havacilıkta isler iyi gibi ama kâra yansıması nasıl olur inu bilemem, yada işler hakikaten iyimi yoksa balonmu onuda bilemem ben gördügümü yazdım...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. herşey yolunda turizm patladı daha da patlayacak yurtiçinde bütün sektörler gerilerken havacılık güçlü syretti 3. hava limanı var bu celebinin daha yani şirket ufakta olsa büyüyor en azından öyle görünüyor ama ne hikmetse celebi sürünüyor başladıgı yere dönüyor geçen yıl bu zamanlarda buralarda dolanıyordu çıktıgı yerdede utunamadı bu şşş.. hisse neyin düzeltmesi bu eğer 2. çeyrek bilnçoda makyaj yapmazlarsa geçen yıldan daha iyi gelecek ama fiyatlara yansımıyor bu gisişlede yansımayacak bist 100 endesksinen de çıktı yani 40 lardan satmadıgımıza pişman etti keşke dedirttii diğer havacılık şirketleri ilk çıkış noktasından en az 2 katına çıktı bu adi 17 18 lerden aşladıgı çıkışı 38 lerde kesti en az 48 olması lazımken sanırım dolandırıldık şimdide hisseler ucuzlamışken gelde bundan bu seviyelerden sata çık insan kendini enayi hissediyor 1 yılımız çöpe gittii üç kagıtçı celebi kagıda hisseye ilgi sıfır 3 5 ky dan aşka kimse yok hissede bu yazıyı gören hisseye yeni giricek ky dostlarım almayın bu hisseyi ytd

6. karektersiz bunlar 42'den sert bir şekilde 30'a düş %30 geri gel bu gün havacılık sektörü %3 yukarıda bu karektersiz de tık yok ,,

7. geberdi biim spek heralde :D hacim yerlerde sürünüyor tahta başı boş kalmışş :D inşş işlerin düşer yeni ihale alamazzsın bbilançoların da hep zarar yazarsınn batta sninle beraber bizde batalımm derdin buysa yap bunu :D

8. Evet dün ve bugün tekrar geldim.... hayırlısı

Sayfa 210/368 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •