Sayfa 212/368 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 2941 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. Full çelebi deyim...nedeni yatirim ve emeklilik fonlatindan 3ayda 720binlot çıkış oldu Çıtı ve deutch takası %50yi geçiyor ...aldım unuttum buralarda kalmadı imkansız

Ama kısa vadede değil

2. ilk defa bu kadar hacimli ve agresif görüyorum bizim tahtayı hayırlısı olur umarım...

EVA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Gecenlerde şiyle bir olay oldu...
    Almanyadan malzeme gelecek,15 gun gecti gelen giden yok gonderecek firma kargo uçaklarinda yer olmadıgı için malzemeyi gönderemedigini soyledi, bizi oyaladıginı düşunülerek malzeme iptal edip başka firmadan sipariş verildi...diger firmada turkiyeye giden tum kargo ucaklarinın dolu oldugunu ve malzemeyi en erken 15 gun sonra gönderecegini söyledi !!!!
    Bundan sonra geçen haftadan itibaren bende clebiye yöneldim...
    Havacilıkta isler iyi gibi ama kâra yansıması nasıl olur inu bilemem, yada işler hakikaten iyimi yoksa balonmu onuda bilemem ben gördügümü yazdım...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    10 gunde iyi kâr, hemde bu ortamda, gelirse 32 lere tekrar ilgilenirim, şimdilik ben kaçar...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. pasta verebilecek var mı acaba ?

5. devamı gelir umarım bu gibi çıkşlara 1 yıldır çok şahit olduk tepki çıkışı gibi geliyor bana inş yanılırımm ytd

6.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    devamı gelir umarım bu gibi çıkşlara 1 yıldır çok şahit olduk tepki çıkışı gibi geliyor bana inş yanılırımm ytd
    bu kadar hacimli ben hatırlamıyorum ama belli olmaz tabi...bu gazla 40 ları yeniden test etmesi lazım bence

7.  Alıntı Originally Posted by financier Yazıyı Oku
    bu kadar hacimli ben hatırlamıyorum ama belli olmaz tabi...bu gazla 40 ları yeniden test etmesi lazım bence

geçmiş grafiklere bakarsanız görürsünüz kaç kez çıktı indi çıktı ini tutunamadı 38 üstünde bu yaz turizm patlama yapıcak bakalım 40 üstüne atıcak mı kalıcı olarak ytd

8. Fon ve emeklilik fonu azaldı artık yolu açık....40lari geçer

Sayfa 212/368 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •