Sayfa 261/368 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 2940 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. İngiltere hükümeti ödüyor transfer işini

2. CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

Ingiltere hukumeti, Thomas Cook iflasini acikladiktan sonra devreye girdi. Iflas edene kadar ki faaliyetler icin muntazam tahsilat yapabilmis midir Celebi, henuz bir aciklama yok sanirim.

Bora jet battiginda da tahsilatta sıkıntılar olmuştur.

3. Pazartesi çook önemli hareketin devamı olacak mı? Bakcaz

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    pazartesi çook önemli hareketin devamı olacak mı? Bakcaz

redmi note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hareketin devamı olmaz 108 den 98'e kadar düştü 1 günde hep aynı hareket yukarı çıkar geri ver , bu hisse neredeyse 6 aydır hiç kimseye 1 kuruş kazandırmamış bir tane iyi bir haber ihale , yeni bir iş yok. bu süreçte pegasus 30 dan 72'ye kadar yükselmiş ,,

6. Verenin malını alıyo Can Çelebioğlu. Şu BİST onun kadar kral patronu bir daha görürmü acaba

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    verenin malını alıyo can çelebioğlu. şu bist onun kadar kral patronu bir daha görürmü acaba

redmi note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    senin ki fakir sevinci bununla avun ,,adam gibi bilanço açıklamaz ise bir 6 ay daha geçer gene 97.00 de alsa ne alamasa ne pegasus 20.00 den 60.00 a gelmiş çelebi gene tam bu seviyede iken

8. Kral şu borsada çelebi den dert yanan bi sen varsın ne yaptın trene 110 dan mı bindin.

1-110 danda binsen sadece biraz zaman kaybedersin ama para kaybetmen biraz zor.

2- adam bugünde aldı en az 27.000 lot.

3- Yani hesaptan kitaptan anlamadığını düşünerek yazıyorum 27.000 × 97 = 2.619.000 TL

4- pek yapabileceğini sanmıyorum ama adamın son bir yılda aldığı lotlara bak sonra görürsün sevinçler fakirmi zenginmi.

5-bu sayfada pegasus reklamı yapıp durmandan anlaşılıyoki ordada zarardasın

Haydi şimdi yallah pegasusa
     Alıntı Originally Posted by skyland Yazıyı Oku
    senin ki fakir sevinci bununla avun ,,adam gibi bilanço açıklamaz ise bir 6 ay daha geçer gene 97.00 de alsa ne alamasa ne pegasus 20.00 den 60.00 a gelmiş çelebi gene tam bu seviyede iken

Sayfa 261/368 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •