Sayfa 264/368 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 2942 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. belki iş yatirimdanda vaz geçmiştir

2. Çelebi Havacılık, yolcu biniş köprülerini üç ayrı istasyonda sunmaktadır. Çelebi şu anda Avusturya'da Viyana Havaalanı, Macaristan'da Budapeşte Havaalanı ve Türkiye'de İstanbul Havaalanı'nda yolcu biniş köprülerini işletmektedir.

İstanbul Havaalanında tüm köprülerin işletilmesi ve bakımının yapılması için Celebi Hava Servisi ödüllendirdi ve tüm havayollarının bu hizmeti kullanması zorunludur. Bu imtiyaz kapsamında 10 sene boyunca Çelebi İstanbul Havalimanı'nda aşağıdaki hizmetleri sunacaktır;
    ##143 adet yolcu biniş köprüsünün havaalanında işletilmesi
    ##220 çalışan

Köprü Ekipmanları

imgÇelebi'nin yıllardır sunduğu köprü operasyonları hizmetine yeni eklenen İstanbul Havaalanı'nın istisnai bir farkı var. İstanbul Havaalanında tüm köprülerin kurulması, işletilmesi ve bakımı yapılması için Celebi Hava Servisi sorumlu.
    ##Uçaklara ACU (Air Conditioner Unit) sağlanması
    ##Uçaklara GPU (Ground Power Unit) sağlanması
    ##Su hizmeti vermek

İstanbul ile birlikte aynı zamanda Mumbai ve Delhide de körük ekipman hizmetlerini Çelebi sağlamaktadır. Mumbai Uluslararası Havalimanı Mumbai’de köprü ekipmanları hizmetlerinin sağlanması için ÇelebiNAS Airport Services India ile anlaşarak, tüm köprülerin kurulması, işletilmesi ve bakımı yapılması için Çelebi’yi ödüllendirdi ve tüm havayollarının bu hizmeti kullanması zorunludur. Delhi’de ise Çelebi bu hizmeti sadece kendi müşterilerine sağlamaktadır

3. faso fiso bunlar İşler güçler ,spek isterse alır başını gider , birincisi patronun alım yeri 97.00 ve 97.00 altı bu gün geri alım yok ,hayatta barnağını kımıldatmaz umurundada değil zati hisse 3 ay 5 ay yerinde saymış ikincisi ben 3 ay iddialaştım en sonunda 104 ten verdim ,,karı bırak bir sürü hisseden oldum hepsi aldı başını gitti ,, hisseye sevdalanmamak lazım ,,stoplas çalıştırınız,,bence patronun oyunu var sürekli baskıladı hep alttan topladı aylarca , ve hala oynuyor bu gün de

4. Arkadaşım sana ne patron alsa sanane satsa sanane 97 üstü alsa sanane altı alsa sanane senin bu sayfada işin ne ? Spekmiş can çelebioğlunun olduğu yerde spekte mangal gibi yürek olması lazım sana neden anlatıyorsam haydi yallah
     Alıntı Originally Posted by skyland Yazıyı Oku
    faso fiso bunlar İşler güçler ,spek isterse alır başını gider , birincisi patronun alım yeri 97.00 ve 97.00 altı bu gün geri alım yok ,hayatta barnağını kımıldatmaz umurundada değil zati hisse 3 ay 5 ay yerinde saymış ikincisi ben 3 ay iddialaştım en sonunda 104 ten verdim ,,karı bırak bir sürü hisseden oldum hepsi aldı başını gitti ,, hisseye sevdalanmamak lazım ,,stoplas çalıştırınız,,bence patronun oyunu var sürekli baskıladı hep alttan topladı aylarca , ve hala oynuyor bu gün de
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

5.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Arkadaşım sana ne patron alsa sanane satsa sanane 97 üstü alsa sanane altı alsa sanane senin bu sayfada işin ne ? Spekmiş can çelebioğlunun olduğu yerde spekte mangal gibi yürek olması lazım sana neden anlatıyorsam haydi yallah
    cevap hakkı doğduğu için yazıyorum Can Çelebioğlu azınlıkta sahibi kimdir kim geri alım yapıyor onu bile bilmiyorsun Çelebi Havacılık Holding bir de ACTERA YI bir araştır İshak Antika yı da ,,,

6. Çelebi holdingde can çelebioğlunun etkisi yok diyosun yani öylemi yani o istemesede çelebi holding alır mı ? Sonuçta alınan o lotlar tekrar satışa konulmadığı sürece kimin aldığının ne önemi var ayrıca. Bir dönem yine çelebi holdingin ( can yazmıyorum gönlün olsun) alım yerinin hep 49 olduğunu çabuk unutmuşun

Not: tamamen cevap hakkı doğdu diye yazdım. yoksa gerçekten zaman kaybı yallah pegasusa
     Alıntı Originally Posted by skyland Yazıyı Oku
    cevap hakkı doğduğu için yazıyorum Can Çelebioğlu azınlıkta sahibi kimdir kim geri alım yapıyor onu bile bilmiyorsun Çelebi Havacılık Holding bir de ACTERA YI bir araştır İshak Antika yı da ,,,
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7. herhalde patrona hazırladılar kâğıdı alan satan kim acaba

8. Merril 11.000 lotla ilk satıcı global 6.500 lotla ilk alıcı patron görünürde yok. Adam daha ne alsın ama
     Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    herhalde patrona hazırladılar kâğıdı alan satan kim acaba

Sayfa 264/368 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •