Sayfa 278/368 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328 ... SonSon
Arama sonucu : 2942 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. %5 in altina düşmesi yeterli,,yalnız çelebileri tebrik etmek lazim aylardir mükemmel tiyatro oynuyorlar borsadaki yatırımcilarla

2. Herşey in bir bitimi var ...sanki bugünde aldi gibi yarin belli olur

3. Patron almadı bugün
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4.  Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    Herşey in bir bitimi var ...sanki bugünde aldi gibi yarin belli olur
    endeks 92.000 idi 6 aydır 97.00'den alıyor , hisse fiyatı kaç şu an , sence faydası olmuş mu? geri alım yerine iyi haberlerle ihale haberleri ile farklı ülkelerde büyüme potansiyeli ile gelseydi keşke

5. ihalenin büyüme haberinin gelmeyeceği hisseden patronlar 1 lot bile almaz. Arkadaşlar son bir yılda hatta daha az bir sürede 50 den 100 e geldik bırakın dinlensin yine gidecektir.
    Ancak derseniz ki patron alımları bir işe yaramıyor buna kesinlikle katılmam. En önemli ve öncül haberdir geri alım haberleri.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6. Birde şuna açıklık getireyim halka açıklık oranı %5 in altına düştüğünde eğer ki kottan çıkmak için başvuru yapılırsa; çıkma kararının kamuya açıklandığı tarihten önceki 30 gün, 180 gün ve bir yılda borsada oluşan ağırlıklı ortalama hisse fiyatlarının ortalaması dikkate alınıyor. Bu ortalama ile kararın kamuya açıklandığı tarihten önceki son bir yıl içinde varsa pay bedelinin tespitine yönelik yapılan işlemlerle esas pay değeri karşılaştırılıyor. En yüksek bedel pay alım teklifi veya ortaklıktan çıkma hakkı olarak belirleniyor.

7. yahu siz hala akıllanmadınız mı ? değil 6 ay 1 yıl da geçse bu hisse 97.00 yi geçemez, Çelebiler ben alırım diyor 97.00 den, adamlar resmen sizinle dalga geçiyor
    Son düzenleme : skyland; 26-11-2019 saat: 17:21.

8. Gecsin seni neden geriyor bu kadar..merak etme bu kadar

Sayfa 278/368 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •