Sayfa 299/368 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349 ... SonSon
Arama sonucu : 2942 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1.  Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    Olur böyle fazla takılmayan bı haber düşer peşinden baktirir bugünkü satış dökme bakalım 97 gösterip patron alacak mı
    İnatlaşmamak lazım bütün ucuz kalmış kağıtları 6-7 aylık süreçte yabancı deli gibi sürekli aldı 15 tane kağıt sayarım hepsi 3-4 katına çıktı,,Çelebi Haziran başından beri sınıfta kaldı, yabancıyı çekmeyi de beceremedi,,1 tane iyi bir haber açıklamadılar,sonuç bu,,38.000 lotla %7 ye kadar düşüyor çünkü ilgi yok maalesef ,,bir hisse düşünün hala 2013'de satışındaki FVAÖK değeri 134.000 TL nin altında, allahtan temettüsü var ,, şunuda belirtim bu kağıt 2015 sonu-2016 başı 34.000 TL idi kocaman 4 yıl geçti,,

2. Ünlüden alan patron olabilir haberiniz olsun oysa fişekleriz
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

3. Dün yükselme potansiyeli yüksek olan bazı hisseleri resmen patlattılar stop falan koymadılar bunlardan biri Çelebi zaten adamların elinde olduğundan düşük işlem hacmiyle düşürdüler bunlar borsada olan hareketler belki 90 Lara tekrar gelir o artık tahta sahibinin hareketine bağlı ama bu buralarda kalmaz

4. Patronun aldığını sanmıyorum belki Ünlü kendine almıştır, hisse zaten şu an eksiye düşmek üzere açılış değerine indi bile .. yatırımcı korktu bulaşmaz daha kolay kolay Çelebi ye ,artı endekste %7'ye yakın düşen hisseye girmek cesaret ister ,,

5. Görcez eğer alınan lotlarda satış yapılmazsa patron barajı 107 çekmiş demektir.
     Alıntı Originally Posted by husman Yazıyı Oku
    Patronun aldığını sanmıyorum belki Ünlü kendine almıştır, hisse zaten şu an eksiye düşmek üzere açılış değerine indi bile .. yatırımcı korktu bulaşmaz daha kolay kolay
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6. Deutsche sec satışta onlarda iyi mal çekmişti son aylarda.

7. Bekliyip gorelim bu kadar buyuk paraları ben baglamadim

8. yanarım bağfaşı bu yıl içinde 6.00 dan alıp 7.20 den sattığıma yanarım şimdi baktım 17,000 ye dayanmış çelebi o zaman da 100.00 lerde idi al sat yaptığım her kağıt 3-4 katına çıktı buna Pegasus da dahil bir tek Çelebi hep yerinde saydı ;;

Sayfa 299/368 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •