Sayfa 3/368 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2940 madde; 17 - 24 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Çelebi çok sıkıştı günlüklerde golden cross oluştu! Ama tahtaya ilgi yok hacim yok. Hacim gerekli bize
    Golden Cross nedir? (Teknik Analiz)

Golden cross 50 günlük hareketli ortalamanın 200 günlük hareketli ortalamayı yukarı doğru kırmasıdır. Önemli bir kesişme olayıdır. Türkçeye "kısa vadeli yükseliş trendinin, uzun vadeli düşüş trendinden daha baskın çıkması." olarakta çevirilebilir. Teknik olarak böylesi bir kesişme sonrasında yükselmenin daha da devam etmesi ihtimali artar.

Ben demiyorum, teknik analiz böyle diyor...

Bir başka teknik analiz de, uzun vade düşeni kırdı diyor... 24,74 üstünde kapatarak teyidini de almış oluyor galiba...
    Acemiyim, öğrenmeye çalışıyorum... Siz bana bakmayın...
    Son düzenleme : egelim; 21-02-2017 saat: 20:05.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

2. buda benden olsun
    ytd deli saçmasıdır

3. Bir de Death Cross var, o da düşüşü işaret ediyor. Golden Cross için Biraz daha zamanı var galiba...
    Hacim yok, oldu... BIST'te düşüyor, dün iyi hareket oldu yine de ama bugün tık yok...
    Hayırlısı olsun...
    Son düzenleme : egelim; 22-02-2017 saat: 14:13.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

5. Ben böyle rezil bir şirket görmedim endeks olmuş 89,000 - 90.000 bu hale sürünüyor YAZIKLAR OLSUN ÇELEBİ'YE ŞİRKET'TE SUS PUS OLMUŞ ANCA MAKARNA YESİNLER..İŞİN KÖTÜSÜ 1 KAÇ YIL ÖNCE EN İYİ HAVA ŞİRKETİ SAYILIRDIK ŞİMDİ EN KÖTÜ HAVA ŞİRKETİ HALİNE GELDİK,,AYI MAYI KALMADI AYI KAPANI OLDU TAVŞAN YUVASI

6. İşlem hacmi iyice düşmüş vaziyette. Kademeler bomboş bir anda 4-5 kademe yukarı aşağı hareket edebiliyor. Bakalım görelim ne olacak. Almanya sermaye artırımı ne niyetle yapıldı ise yakında kokusu alınır, bir anda yurt dışına sermayesinin 3 katı para yatırdı. Temettü olarak vereydi keşke 😆😆😆

Sent from my SM-T800 using hisse.net mobile app

7. Güzelim şirket in ne hallere düştüğünü siz eski yatırımcıların haklı yakınmalarından çok daha iyi anlıyorum!

Ama bu baskı unutulmuşluğun inş düşen trendin kırılması ile son bulacağını düşünüyorum.

Bu sermaye arttırımı da acaba birşeylerin habercisimidir diye de düşünmeden edemiyorum?

8. koskaca şirketi dilenciye çevirdiler 40 -50 binle günü kapatacak neredeyse yazıklar olsun ÇELEBİOĞULLARI'NA PARA İÇİN BABADAN KALMA TÜRKİYENİN İLK HAVACILIK YER HİZMETLERİ , YARIM ASIRDAN FAZLA GEÇMİŞİ OLAN ŞİRKETİNİ ACTERA GROUP DENEN NECİ OLDUĞU BİLİNMEYEN BİR GROUP'A SATTI YAZIK ÇOK YAZIK

Sayfa 3/368 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •