Special Days Image
Sayfa 320/368 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon
Arama sonucu : 2941 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1.  Alıntı Originally Posted by husman Yazıyı Oku
    Mesude o yazdığın arcadia değil actera olacaktı
    işin özü çelebi sahipleri şiddetle hisseyi baskılıyor bu uğurda elinde ki her enstrümanı da kullanıyor , ama bu citi olur deutsche olur vs. Vs. Ve bunu şeffaf yapıyor. Yani istediğiniz yere şikayet edin sonuç alamazsınız, neden 1 yıldır bir kere iyi bir haber açıklamadılar sanıyorsunuz,, çelebi holding her şeyi yazmış,çizmiş, oyun ortada
    Bu cümle iyi birşey mi, kötü birşey mi? Ben anlamadım !... Biraz açar mısınız?

2.  Alıntı Originally Posted by hsoydam Yazıyı Oku
    Bu cümle iyi birşey mi, kötü birşey mi? Ben anlamadım !... Biraz açar mısınız?
    kısacası Çok Şeffaf ve güvenilirler ya Çelebiler onlara sorun derim siz,, benim tahminin 95.00 - 97.00 arası amaçları hisseyi kimsenin gözünün yaşına bakmadan toplamak daha önce BSHEVALETLERİnde de görmüştüm aynı politikayı maalesef hissenin yükselmesine izin vermeyecek Çelebi grubu , yukarıdan toplamak istemiyor çünkü

3. Ne diyeiyim Allah bildiği gibi yapsın bunları o zaman...

4. Endeksin artı olduğu Thyao nın %4 Pegasusun %4 yükseldiği bir günde Çelebinin eksi olması Normal bir durum mu? sonuçta hepsi Havacılık Sektöründe hizmet vermiyor mu?

5. Bugünde Ak Yatırım gömmüş...

Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg

6. Bugün aldım kar yaptığım hisseden çıkıp..umrumda değil isterse 5 sene beklesin sonunda oda bikacak veya senetler istediği yere gelecek toplam olarak özellikle citiyi kullanıyor 411 bin lota indirdi artık alımda yapmıyor..BSHEVALETLER İnde sonuç ne olmustu

7. Olumsuz bilanconun önceden bilinip fiyatlanmasi olabilir mi? Umarım yaniliyorumdur. Ama ülkemizde maalesef en son bi babalar bir de küçük yatırımcı duyuyor.
     Alıntı Originally Posted by hsoydam Yazıyı Oku
    Ek 24280

Bitmedi adamların elindeki hisse, ne biliyorlarda böyle satıyorlar anlamıyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by funnym Yazıyı Oku
    Olumsuz bilanconun önceden bilinip fiyatlanmasi olabilir mi? Umarım yaniliyorumdur. Ama ülkemizde maalesef en son bi babalar bir de küçük yatırımcı duyuyor.

Yatırım tavsiyesi değildir
    umarim yanilirsiniz

Sayfa 320/368 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •