Sayfa 328/368 İlkİlk ... 228278318326327328329330338 ... SonSon
Arama sonucu : 2941 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. Paraşütsüz düşerken bir önlem yoktu. Olsa %20 yapacak yapamıyor anlamadım ki bu adaleti.

2.  Alıntı Originally Posted by bdemirturk Yazıyı Oku
    Paraşütsüz düşerken bir önlem yoktu. Olsa %20 yapacak yapamıyor anlamadım ki bu adaleti.
    Bu bile hızlı toparlanma. Dün akşam @ Dow -%10, bu sabah Nikkei -%8 yapmışken büyük toparlanma var.

Çelebi temettü alışkanlığını devam ettirirse eski performansı yakalayabilir.

3. rüzgar gibi geçen hafta 98.40 'ı gören hisse nerelere indi inanılır gibi değil ,,1 hafta öncesine çıkması için %50 yapması lazım ,,dışarıda toplasan hepsini alacağım desen 165 milyon TL lik hisse var %90 ı sahibinde adamlar sadece aldığı temettü yü yatırsa bile 8 milyon Tl paraları artıyor ve %100 ünü toplamış oluyor ..Ah be Çelebi sen buralara düşecek senetmiydin ??? bunu da gördük

4.  Alıntı Originally Posted by husman Yazıyı Oku
    rüzgar gibi geçen hafta 98.40 'ı gören hisse nerelere indi inanılır gibi değil ,,1 hafta öncesine çıkması için %50 yapması lazım ,,dışarıda toplasan hepsini alacağım desen 165 milyon TL lik hisse var %90 ı sahibinde adamlar sadece aldığı temettü yü yatırsa bile 8 milyon Tl paraları artıyor ve %100 ünü toplamış oluyor ..Ah be Çelebi sen buralara düşecek senetmiydin ??? bunu da gördük
    Çelebi zaten hisse geri alım programı olan bir firma. Bugüne kadar kar payı da dağıtarak yatırımcısını mağdur etmedi.

Belki bir geri alım programı gelir. Fırsat bu fırsat onlar için.

Kimse piyasayı tahmin edemez şirket benim olsa bende burdan almam ne zaman ki piyasa stabil olur yükselmeye başlaro zaman geri alım yaparsa hisse çabucak toparlar. piyasa da lot az şu an alacağı geri alım boşa kurşun olur senetten çıkacakları hızlandırır bence ytd.

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaşlar bu süreçte hayalciliği bırakmak gerek dün verilen kararla avrupada birçok noktaya uçuşlar 17 nisana kadar durduruldu. Corona sebebiyle en çok zarar gören havayolu şirketleri ve doca tav celebi. Avrupa daha yeni başlıyor ve garip bir şekilde coronayı çok dikkate almadı ceremesinde italya gibi çekecek buda tüm dünyayı sıkıntıya sokacak. İnşallah coronanın altına sığınıp ülkelerin ve şirketlerin batışını bahane etmezler. Ben italtadan korkuyorum şahsen. Ama bu aşı bulunmadan bu korku düzeni malesef bitmeyecek acayip algı var özellikle medya çok kötü bu konuda sanki kıyamet kopuyor gibi davranıyorlar. Bu iş bitincede hava ulaşımına ait hisseler en önde gidecektir ama sabır..

7. Teknik olarak destek yeri neresi görünüyor

8.  Alıntı Originally Posted by nabız Yazıyı Oku
    teknik olarak destek yeri neresi görünüyor
    teknik falan kalmadı çin virüsü en fazla sektörde çelebi yi vurdu bu gün dahi gene taban 3.5 ay önce 120.000 yi gören hisse şu an 55.00 maalesef 100.000 den geri alım yapan sahibi de artık kurnazlık peşinde tavh gibi thyao gibi geri alım yapmıyor herkesi öldürüp öyle alım yapacak ..

Sayfa 328/368 İlkİlk ... 228278318326327328329330338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •