Sayfa 338/368 İlkİlk ... 238288328336337338339340348 ... SonSon
Arama sonucu : 2942 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. son zamanlarda hisse her gün düşerken endeks çıkmasına ragmen yazı yazmaya çalıştım...şans 1 kez kötü bir zamanda yüzümüze gülmüş ,endeks bayaga salarken böyle bir zamanda trade etme imkanı vermiş ben de bunu yazmışım ne olmuş yani...sanki en üstten sattım en alttan aldım gibi laflar ettim de sinir bozucu...ayrıca ben de isterim teknik vb grafikler paylaşılsın ama olmuyor...siz de paylaşın teknik bir şeyler sayın ugur yüzgeç

2. 5 lot aldım . 80,30 dan şans deneme

3. anında 6 liram gitti. vay ...

4.  Alıntı Originally Posted by unutmam Yazıyı Oku
    anında 6 liram gitti. Vay ...
    dua et donunu almadı çelebi holding

5.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    son zamanlarda hisse her gün düşerken endeks çıkmasına ragmen yazı yazmaya çalıştım...şans 1 kez kötü bir zamanda yüzümüze gülmüş ,endeks bayaga salarken böyle bir zamanda trade etme imkanı vermiş ben de bunu yazmışım ne olmuş yani...sanki en üstten sattım en alttan aldım gibi laflar ettim de sinir bozucu...ayrıca ben de isterim teknik vb grafikler paylaşılsın ama olmuyor...siz de paylaşın teknik bir şeyler sayın ugur yüzgeç
    Forum kurallarına göre alım ve satım fiyatlarınızı paylaşmamanız gerekiyor diye biliyorum. Benim söylemek istediğim sadece clebi hissesinde terste kalan çok ky var, sizin trade yazınız onlara da pek birşey vermeyecektir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Benden size Naçizane bir tavsiye Çelebi 80.000 üstüne atarsa satın kurtulun boş verin Temettüyü bu hisse en az 1 yıl toparlayamaz , ,alınacak o kadar hisse varki öyle ki bu zamanda Bİst 30 ve Bist 100 hisseleri dışındaki hisselere olağanüstü talep var, en son BFREN i yakaladım

7. son bir aşagı dip yapıp gözünü 200 lere dikmesini bekliyorum...eger eylül ekim de 2.dalga gelmezse...gitmeyen bir bunlar kaldı çünkü, en kötü kagıtlar bile 2-3 kat gitti...bana göre en kötü geride kaldı havacılık açısından...

8. havacılık ve bazı demir çelik sektörü dışında hareket yapmayı geçdim her kagıt yüzde 50 den fazla gitti artık zamanı geliyor gibi

ytd degildir

Sayfa 338/368 İlkİlk ... 238288328336337338339340348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •